Reklama

Reklama

Unikatowa oprawa SuperFinału

Trawnik Producent VIII SuperFinał PLFA to nie tylko spektakularna rywalizacja na boisku i wielki piknik sportowo-muzyczno-kulturalny, ale także unikatowa oprawa audiowizualna samego meczu. W tym roku na Stadionie Narodowym w Warszawie zagrają Giants Wrocław i Warsaw Eagles.

O gromki doping podczas spotkania zadbają popularny raper i konferansjer Waldemar Kasta oraz Grzegorz Kułaga dzięki któremu mecze siatkówki mają niezwykłą atmosferę. Podobnie jak w zeszłym roku spotkanie będzie komentował Bartosz Wardęga.

Cheerleading powstał dzięki futbolowi amerykańskiemu więc naturalnie i SuperFinał uświetnią występy pięknych tancerek. W tym roku organizatorzy przygotowali nie lada niespodziankę - bezprecedensowy występ aż 60 cheerleaderek. Podczas SuperFinału niezwykłe taneczne show zaprezentują grupy Bell Arto Cheerleaders AWF Warszawa oraz Hasao Show Dance & Cheerleaders.

Bezprecedensowy na polskich stadionach pokaz efektów specjalnych przygotowuje firma VIVA-System, która jest liderem w tworzeniu opraw wizualnych największych wydarzeń kulturalnych i sportowych w Polsce.

Atmosferę dźwiękową spotkania stworzą występy orkiestry wojskowej sił powietrznych z Dęblina oraz bębniarzy z grupy Lombelico del Mondo. Gorące rytmy pomogą kibicom przywitać zawodników na murawie a orkiestra zagra także Mazurka Dąbrowskiego.

Szczegóły Trawnik Producent VIII SuperFinału PLFA:

Reklama

program ramowy:

13:00 otwarcie bram imprezy przedstadionowej - piknik rodzinny na błoniach stadionu

16:30 ceremonia otwarcia SuperFinału

17:00 początek spotkania

Dowiedz się więcej na temat: futbol amerykański

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje