Reklama

Reklama

WBO odrzuciła odwołanie Marca Hucka

Już wcześniej informowaliśmy o tym, że władze organizacji WBO oddaliły wnioski Marca Hucka (38-3-1, 26 KO) i wydały zgodę Krzysztofowi Głowackiemu (25-0, 16 KO) na dobrowolną obronę tytułu mistrza świata kategorii junior ciężkiej. Potem Niemiec odwołał się od tej decyzji, ale jego apelację również odrzucono.

Obóz Hucka zaskarżał taką decyzję, powołując się na sytuację z szóstej rundy. Zdaniem byłego już czempiona sędzia David Fields pozwolił sobie na zbyt długie liczenie Polaka, gdy ten padł po lewym sierpowym. Ale ten sam arbiter liczył w podobny sposób Hucka, kiedy ten padł w jedenastej rundzie. Różnica polegała na tym, że "Główka" dokończył dzieła zniszczenia.

Głowacki podejdzie do pierwszej obrony prawdopodobnie w okolicach lutego.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy