Reklama

Reklama

Tomasz Adamek wcielił się w rolę piłkarza

​Tomasz Adamek, który od tygodnia przebywa w Polsce, w ostatnią sobotę, 30 czerwca wziął udział w pokazowym meczu Przyjaciele Piotra Gołąbka - Przyjaciele Jedynki na Stadionie Miejskim w Krasnymstawie.

W spotkaniu oprócz Tomka wzięło udział wiele gwiazd sportu (między innymi Jan Domarski, Jacek Bąk i Dawid Sołdecki). Nie zabrakło także Piotra Gołąbka byłego piłkarza i trenera Startu Krasnystaw, a obecnie prezesa i szkoleniowca najstarszego piłkarskiego klubu polonijnego Wisła Garfield z New Jersey.

- Czasami trzeba sobie odpocząć od boksu. Bardzo się cieszę, że mogłem uczestnić w tym meczu, bo przecież piłka nożna to był mój pierwszy sport, który uprawiałem. - powiedział polski bokser, który po powrocie do Stanów zacznie przygotowywać do swej kolejnej walki, którą stoczy 8 września w Prudential Center w Newark. Jako jednego z kandydatów do pojedynku z Adamkiem wymienia się między innymi Jamesa Toney (74-7-3, 45 KO).

Walka Tomasza ma być pokazywana w Polsce w systemie Pay-Per-View o wcześniejszej porze, dzięki czemu będzie oglądało ją więcej polskich kibiców.

ReklamaReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje