Reklama

Reklama

Pacquiao: Podzielę się z nim Słowem Bożym

Trener Manny'ego Pacquiao (57-5-2, 38 KO) próbuje zrobić ze zbliżającej się potyczki z Floydem Mayweatherem Jr. (47-0, 26 KO) walkę dobra ze złem, ale jego podopieczny ma do tego zupełnie inny stosunek. - Chcę, żeby Floyd wiedział, że ten pojedynek to nic osobistego - przekonuje.

Freddie Roach od dłuższego czasu podkreśla, że Mayweather jest złym człowiekiem, którego w ringu powinna spotkać kara za jego czyny.

- Myślałem nawet o tym, żeby ściągnąć z Las Vegas kilku policjantów, którzy powiedzieliby Manny'emu, ile razy Floyd był aresztowany i jakim naprawdę jest człowiekiem, ale uznałem, że to byłoby zbyt niskie - mówił niedawno.

Jako osoba bardzo religijna "Pacman" nie chce jednak krytykować bliźniego.

- To nic osobistego, po prostu wykonujemy swoją pracę. Po walce, gdybym mógł z nim porozmawiać, chętnie podzielę się z Floydem Słowem Bożym. Chcę z nim porozmawiać o Bogu, powiedzieć, dlaczego potrzebujemy Boga - stwierdził.

Reklama

Hitowa walka Mayweather - Pacquiao odbędzie się 2 maja w Las Vegas. Transmisję w Polsce przeprowadzi TVP1 i TVP Sport.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy