Liga angielska - 32. kolejka Championship: Swansea City - Queens Park Rangers 0-0

W spotkaniu 32. kolejki angielskiej Championship, które rozegrane zostało 11 lutego, zespół Swansea City zremisował z Queens Park Rangers 0-0. Mecz na Liberty Stadium obejrzało 14 778 widzów.

32. kolejka Anglia - Championship
2020-02-11 20:45 | Stadion: Liberty Stadium | Widzów: 14778 | Arbiter: A. Woolmer
Swansea City AFC
Queens Park Rangers FC
0
0

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 17 starć zespół Queens Park Rangers (”Super Hoops”) wygrał sześć razy i tyle samo razy przegrywał. Pięć meczów zakończyło się remisem.

Od pierwszych minut jedenastka ”Super Hoops” zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Swansea City była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Àngel Rangel z Queens Park Rangers. Była to 41. minuta meczu.

W 56. minucie kartką został ukarany Bright Osayi-Samuel, piłkarz Queens Park Rangers. W 74. minucie Yan Dhanda zastąpił Alda Kalulu.

Po chwili trener ”Super Hoops” postanowił wzmocnić formację obronną i w 84. minucie zastąpił zmęczonego Àngela Rangela. Na boisko wszedł Todd Kane, który miał za zadanie uspokoić grę w szeregach obronnych. W doliczonym czasie gry arbiter pokazał kartkę Kyle'owi Naughtonowi z jedenastki gospodarzy.

Dominic Ball
90′ Kyle Naughton
Marc Pugh
74′ Yan Dhanda
Luke Amos
74′ Aldo-Nsawila Kalulu Kyatengwa
Ilias Chair
Wayne Routledge
Jack Clarke
Liam Cullen
Aramide Oteh

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Swansea City, natomiast piłkarzom gości pokazał dwie.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie dokonała jednej zmiany. Zespół Queens Park Rangers w drugiej połowie także wymienił jednego zawodnika.

Już w najbliższy piątek drużyna Swansea City zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jej rywalem będzie Hull City AFC. Natomiast w sobotę Stoke City FC zagra z drużyną Queens Park Rangers na jej terenie.