Reklama

Reklama

Żużel. PGE Ekstraliga. Kolejne mecze odwołane!

Zaplanowane na jutro mecze Motoru Lublin z eWinner Apatorem Toruń oraz ZOOLeszcz DPV Logistic GKM-u Grudziądz z Fogo Unią Leszno nie odbędą się. Zostały odwołane ze względu na niekorzystne prognozy pogody.

PGE Ekstraliga poinformowała, że planowane na piątek spotkania zostały przełożone na piątek, 21 maja. Będą one transmitowane na antenie Eleven Sports.

Piątkowe mecze najwyższej żużlowej klasy rozgrywkowej nie są jedynymi, które nie dojdą do skutku ze względu na prognozowane opady. W ten weekend miały się odbyć również mecze eWinner 1. Ligi, jednak ze względu na niekorzystne prognozy i fakt, że już w przyszły weekend na trybunach będą mogli zasiąść kibice, Główna Komisja Sportu Żużlowego zdecydowała się je odwołać.

Kurczy się zatem lista zaplanowanych na ten weekend meczów. Po odwołaniu planowanych na piątek spotkań, w harmonogramie zostały zaledwie trzy mecze. W sobotę w łotewskim Dyneburgu ma zmierzyć się miejscowy Lokomotiv Daugavpils z Trans MF Landshut Devils, a w niedzielę ma jechać PGE Ekstraliga. W Częstochowie Włókniarz ma zmierzyć się z Betard Spartą Wrocław, a w Zielonej Górze Marwis.pl Falubaz ma podjąć rywala zza miedzy, czyli Moje Bermudy Stal Gorzów.

Nasuwa się jednak pytanie, czy te mecze również nie zostaną odwołane. Jak na razie nie ma ku temu wskazań. Zarówno w Częstochowie, jak i w Zielonej Górze ma w niedzielę świecić słońce. Nie wiadomo jednak, czy te prognozy się sprawdzą, bo pogoda w całym kraju jest ostatnio bardzo chimeryczna.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama