Reklama

Reklama

Kei Nishikori nie zagra w turniej ATP w Cincinnati

Kei Nishikori nie wystąpi w rozpoczynającym się w poniedziałek turnieju ATP w Cincinnati. Japończyka z imprezy wykluczyła kontuzja biodra.

"Urazu doznałem w poprzednim tygodniu. Ostatnio sporo grałem - pięć meczów w Waszyngtonie, cztery w Montrealu. Czuję ból w biodrze. Z trudem dograłem w Kanadzie do końca półfinał. To wstyd kreczować" - zaznaczył zajmujący piąte miejsce w rankingu ATP Nishikori.

W poprzednim sezonie dotarł do finału wielkoszlemowego US Open. Azjata zapewnił, że jego start w tegorocznej edycji tej imprezy, która rozpocznie się 30 sierpnia, nie stoi pod znakiem zapytania.

"Jestem pewny, że wszystko będzie dobrze. Potrzebuję tygodnia przerwy i mam nadzieję, że w Nowym Jorku zagram dobrze" - podkreślił.

Reklama

W Cincinnati w singlu wystąpi Jerzy Janowicz, który w poniedziałkowy wieczór czasu polskiego zmierzy się w pierwszej rundzie z rozstawionym z "14" Francuzem Gaelem Monfilsem. W grze podwójnej zaprezentuje się Marcin Matkowski.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama