Partner merytoryczny: Eleven Sports

Chajzer wezwał Książula do walki w oktagonie. Natychmiastowa odpowiedź

Filip Chajzer nakręca w dalszym ciągu konflikt medialny z Książulem. Youtuber stara się unikać jakichkolwiek interakcji z celebrytą, ale okazało się, że spieniężeniem "dramy" chcą zająć się środowiska freak fightowe przy gorącym wsparciu Chajzera. Prezenter, jak się okazało, szukał zaczepki nie bez powodu. Według Nitrozyniaka miał szukać partnera do walki w oktagonie. Odpowiedź ze strony Książula była natychmiastowa.

Filip Chajzer, Książulo
Filip Chajzer, Książulo/TEDI/NEWSPIX.PL & Instagram/ksiazulo/Newspix

Książulo to w tej chwili jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej oglądanych polskich youtuberów. Zajmuje się przede wszystkim jeżdżeniem po Polsce i próbowaniem dań z różnych budek, bistro, barów mlecznych, restauracji czy food trucków. W ostatnim czasie odwiedził należącą do Chajzera kebabownię Kreuzberg i choć ocenił ją całkiem dobrze, to właścicielowi i tak się to nie spodobało. Celebryta rozkręcił z tego porządną aferę. 

Filip Chajzer szukał zaczepki?

Jak donosi "Przegląd Sportowy" Chajzer miał już jakiś czas temu otrzymać propozycję do wzięcia udziału w gali freak fightowej, w której zarobić mógł spore pieniądze. Miał znaleźć sobie jednak godnego przeciwnika, a żeby to zrobić, próbował rozkręcić aferę w mediach. Na jego celowniku znalazł się Książulo. "Recenzja jest tak samo do du**, jak sam jej autor" - mówił w czasie festiwalu w Opolu, a potem, po zetknięciu się z krytycznym podejściem internautów do własnych słów, postanowił przeprosić. 

Pierwsze słowa Denisa Załęckiego po walce na Clout MMA 5. Zaskakująca wypowiedź WIDEO/Adam Lewicki/INTERIA.TV

Szymon Nyczke nazwał jego słowa "żenadą" i nie chciał już dalej mieszać się w przepychanki z Chajzerem. Według innego youtubera związanego ze środowiskiem MMA, Nitrozyniaka, Chajzer szuka teraz zaczepki z wieloma gwiazdami, chcąc jakoś uzasadnić powód do walki w oktagonie i znaleźć sobie przy tym kogoś, z kim walka zapewni sporą oglądalność. 

Książulo dał jasną odpowiedź

Już jakiś czas temu Książulo jasno informował, że nie ma zamiaru brać udziału w walkach MMA. Okazało się, że mimo tego otrzymał ostatnio propozycję z ogromnymi pieniędzmi w tle. Mimo wszystko ją odrzucił, uzasadniając to tym, że nie chciałby zmieniać zdania w tej kwestii. Później w mediach społecznościowych zaznaczał, że "nie ma czasu" na takie rzeczy.

"Właśnie dostałem ofertę od jednej z federacji freak fightowej. Walka w main evencie. Pierwsza stawka 1,5 mln. Przeciwnik: osoba z mediów. Jakiś czas temu mówiłem, że nie chce brać w tym udziału i na razie nic się nie zmieniło" - pisał youtuber na Instagramie. 

Filip Chajzer/TEDI/NEWSPIX.PL/Newspix
Filip Chajzer/TEDI/NEWSPIX.PL/Newspix
INTERIA.PL

Więcej na ten temat

Zobacz także

Sportowym okiem