Reklama

Reklama

Oficjalnie: Duszan Vlahović piłkarzem Juventusu Turyn

Hitowy transfer stał się faktem. Duszan Valhović przeszedł pomyślnie testy medyczne w klinice J-Medical, a następnie podpisał kontrakt z Juventusem Turyn. Fiorentina ma otrzymać za niego w sumie 75 mln euro.

O zawartej transakcji poinformował na Twitterze Fabrizio Romano. W ślad za nim tę samą wiadomość podały włoskie media. Tym samym czas spekulacji dobiegł końca.  

Duszan Vlahović przechodzi z Fiorentiny do Juventusu Turyn na zasadzie transferu definitywnego. Klub z Florencji, licząc zapisane w umowie bonusy, ma otrzymać za napastnika 75 mln euro.

Serb będzie zarabiał 7 mln euro netto za sezon. Co ciekawe, parafkę na kontrakcie złożył w dniu swoich 22. urodzin. Ze "Starą Damą" związał się na najbliższe 4,5 roku - z opcją prolongaty o kolejne 12 miesiące.

Reklama

Vlahović prowadzi obecnie w klasyfikacji strzelców Serie A wraz z Ciro Immobile. W 21 ligowych występach zdobył w tym sezonie 17 bramek. Trzy kolejne dołożył w Pucharze Włoch.   

Znakomity egzekutor będzie więc teraz klubowym kolegą Wojciecha Szczęsnego. Klub Polaka zajmuje w tabeli piątą lokatę ze stratą 11 "oczek" do liderującego Interu Mediolan. Dystans do miejsca premiowanego udziałem w fazie grupowej Ligi Mistrzów wynosi tylko punkt. 

ZOBACZ TEŻ:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy