Reklama

Reklama

Zapowiedź sportowego weekendu 25-27 czerwca. Gdzie oglądać transmisje ze sportowych wydarzeń?

Euro 2020 wkracza w kluczową fazę, podobnie jak siatkarska Liga Narodów. W Poznaniu odbywają się lekkoatletyczne mistrzostwa Polski, natomiast najlepsi kierowcy Formuły 1 powalczą o zwycięstwo w Grand Prix Styrii. Sprawdź weekendowy rozkład jazdy każdego kibica!

Euro 2020

Sobota, 26 czerwca

18.00 - mecz 1/8 finału: Walia - Dania, TVP 2, TVP Sport.

21.00 - mecz 1/8 finału: Włochy - Austria, TVP 1, TVP Sport.

Niedziela, 27 czerwca

18.00 - mecz 1/8 finału: Holandia - Czechy, TVP 2, TVP Sport.

21.00 - mecz 1/8 finału: Belgia - Portugalia, TVP 1, TVP Sport.

Siatkarska Liga Narodów - mężczyźni

Sobota, 26 czerwca

11.20 - Mecz półfinałowy: Brazylia - Francja, Polsat Sport.

14.50 - Mecz półfinałowy: Polska - Słowenia, TVP 1, Polsat Sport.

Niedziela, 27 czerwca

Reklama

11.20 - Mecz o 3. miejsce, Polsat Sport.

14.59 - Mecz finałowy, Polsat Sport.



Siatkarska Liga Narodów - kobiety

Piątek, 25 czerwca

15.50 - Mecz o 3. miejsce, Polsat Sport.

19.20 - Mecz finałowy, Polsat Sport.

Copa America

Niedziela, 27 czerwca

23.55 - Transmisja łączona: Ekwador - Brazylia i Wenezuela - Peru, TVP Sport.

Lekkoatletyka. Mistrzostwa Polski - Poznań 2021

Piątek, 25 czerwca

16.00 - 2. dzień, TVP Sport.

Sobota, 26 czerwca

12.00 - 3. dzień, TVP Sport.

Formuła 1: Grand Prix Styrii

Piątek, 25 czerwca

11.15 - 1. sesja treningowa, Eleven Sports 1.

14.55 - 2. sesja treningowa, Eleven Sports 1.

Sobota, 26 czerwca

11.15 - 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1.

14.55 - sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1.

Niedziela, 27 czerwca

14.55 - wyścig, Eleven Sports 1.

Piłka nożna: MLS

Sobota, 26 czerwca

2.25 - Inter Miami - Orlando City, Polsat Sport Extra.

Tenis: Turniej ATP w Eastbourne

Piątek, 25 czerwca

15.00 - 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej, Polsat Sport Extra,

17.30 - 2. mecz półfinałowy gry pojedynczej, Polsat Sport Extra.

Sobota, 26 czerwca

15.30 - mecz finałowy, Polsat Sport Extra.

Tenis: Turniej ATP na Majorce

Piątek, 25 czerwca

19.30 - 2. mecz półfinałowy gry pojedynczej, Polsat Sport Extra,

Żużel: PGE Ekstrakliga / eWinner 1. liga żużlowa

Piątek, 25 czerwca

16.00 - Aforti Start Gniezno - Orzeł Łódź, nSport+.

17.30 - Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz, Eleven Sports 1.

20.20 - eWinner Apator Toruń - Fogo Unia Leszno, Eleven Sports 1.

Niedziela, 27 czerwca

13.40 - Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz, nSport+.

16.00 - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Eltrox Włókniarz Częstochowa, nSport+.

18.45 - Betard Sparta Wrocław - Motor Lublin, nSport+.

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBA w Atlancie

Niedziela, 27 czerwca

3.00 - waga superlekka: Gervonta Davis - Mario Barrios, Polsat Sport.

Boks: Gala w Las Vegas

Niedziela, 27 czerwca

3.00 - waga lekka: Wasyl Łomaczenko - Masayoshi Nakatani, Polsat Sport News.

Sporty walki: UFC Fight Night: Gane vs. Volkov

Sobota, 26 czerwca

20.00 - pierwsze walki z karty walk, Polsat Sport Extra,

22.00 - walka wieczoru: Gane vs. Volkov, Polsat Sport Extra.

Sporty walki: Bellator 261: Johnson vs. Moldavsky

Sobota, 26 czerwca

3.00 - walka: Timothy Johnson - Valentin Moldavsky, TVP Sport.

Kolarstwo: Tour de France

Niedziela, 27 czerwca

13.15 - 2. etap: Perros-Guirec - Mur-de-Bretagne, Eurosport 1.

Kolarstwo kobiet: Tour de France

Sobota, 26 czerwca

8.15 - 17.30 - 1. etap, Eurosport 1.

Porsche Supercup: Wyścig w Austrii

Niedziela, 27 czerwca

12.25 - wyścig, Eurosport 1.

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Assen

Niedziela, 27 czerwca

11.00 - wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Extra,

12.20 - wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Extra,

14.00 - wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra.

Piłka nożna plażowa: Eliminacje mistrzostw świata

Sobota, 26 czerwca

19.10 - mecz fazy play-off, Polsat Sport News,

20.20 - mecz fazy play-off, Polsat Sport News.

Niedziela, 27 czerwca

19.10 - mecz o 3. miejsce, Polsat Sport Extra,

20.20 - mecz finałowy, Polsat Sport Extra.

Siatkówka plażowa: Continental Cup w Hadze

Piątek, 25 czerwca

9.30 - mecz półfinałowy kobiet, Polsat Sport News.

10.30 - mecz półfinałowy kobiet, Polsat Sport News.

11.30 - mecz półfinałowy mężczyzn, Polsat Sport News.

12.30 - mecz półfinałowy mężczyzn, Polsat Sport News.

17.00 - mecz półfinałowy kobiet, Polsat Sport News.

18.00 - mecz półfinałowy kobiet, Polsat Sport News.

19.00 - mecz półfinałowy mężczyzn, Polsat Sport News.

20.00 - mecz półfinałowy mężczyzn, Polsat Sport News.

Sobota, 26 czerwca

12.00 - mecz finałowy kobiet, Polsat Sport News.

13.15 - mecz finałowy kobiet, Polsat Sport News.

16.15 - mecz finałowy mężczyzn, Polsat Sport News.

17.30 - mecz finałowy mężczyzn, Polsat Sport News.

Tenis stołowy: Mistrzostwa Europy - Warszawa 2020

Piątek, 25 czerwca

12.15 - mecz półfinałowy gry mieszanej, Eurosport 1.

20.55 - mecz finałowy gry mieszanej, Eurosport 1.

Sobota, 26 czerwca

16.00 - mecz półfinałowy gry podwójnej kobiet, Eurosport 2.

16.45 - mecz półfinałowy gry podwójnej mężczyzn, Eurosport 2.

17.30 - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej kobiet, Eurosport 2.

18.30 - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej mężczyzn, Eurosport 2.

Niedziela, 27 czerwca

10.30 - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet, Eurosport 2.

11.30 - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet, Eurosport 2.

17.00 - mecz finałowy gry pojedynczej kobiet, Eurosport 2.

18.00 - mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn, Eurosport 2.

Dowiedz się więcej na temat: Sportowa zapowiedź weekendu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje