Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Ronaldo i Mourinho już oficjalnie na celowniku PSG

Saud Bin Abdulrahman Al-Thani właściciel Paris Saint Germain potwierdził, że jest zainteresowany pozyskaniem Cristiana Ronalda oraz zatrudnieniem trenera Jose Mourinha.

Zapytany przez Canal+ France, czy to prawda, że chce zaangażować duet z Realu Madryt odparł: - Tak, oczywiście - i dodał: - Naszym celem jest poszukiwanie najlepszej drogi rozwoju dla klubu i dokonywanie odpowiednich inwestycji w odpowiednim momencie. Jesteśmy jednym z najlepszych klubów na świecie, jednym z najlepszych we Francji, chcemy wygrać Ligę Mistrzów.

Spekulacje o tym, że Ronaldo i Mourinho mogą po tym sezonie przenieść się do Paryża trwają już od pewnego czasu. Po raz pierwszy zostały jednak oficjalnie potwierdzone przez właściciela PSG.

Reklama

Latem ubiegłego roku paryski klub pozyskał m.in. Zlatana Ibrahimovicia z AC Milan.

Przypadki Cristiana Ronalda

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL