Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Rafael Benitez zaprzecza plotkom o złej atmosferze w szatni Realu

Trener Realu Madryt Rafael Benitez zapewnił, że w zespole nie ma podziału, a ostatnie doniesienia o konflikcie, nie mają pokrycia w faktach. "Są ludzie, którzy chcą nas zdestabilizować" - skomentował.

Gdy piłkarze "Królewskich" rozjechali się na zgrupowania swoich reprezentacji, hiszpańskie media rozpisywały się o rozdźwiękach między gwiazdami Realu i o tym, że Benitez traci zaufanie drużyny.

Trener Realu odniósł się do tych informacji podczas konferencji przed sobotnim ligowym starciem z Levante.

"Historie o kontrowersjach powstają, rozprzestrzeniają się i mogą zmylić nawet najbardziej zagorzałych kibiców Realu. Ludzie wierzą w rzeczy, które nie są prawdziwe" - skomentował Benitez.

Przed kilkoma dniami oliwy do ognia dolał agent Garetha Bale'a Jonathan Barnett, który nieprzychylnie wypowiedział się o Cristiano Ronaldo.

Reklama

"Piłkarze rywalizują ze sobą i dogadują się" - powiedział Benitez, dodając, że nie może kontrolować wypowiedzi menedżerów piłkarzy.

Trener Realu zapewnił, że w szatni nie ma podziału i w drużynie panuje bardzo dobra atmosfera. "Musimy trzymać się razem i piłkarze wiedzą o tym. Jesteśmy skupieni na naszych celach" - dodał Benitez.

Reklama

Reklama

Reklama