Dziennik Barcy i Realu

Primera Division: Real Madryt - Malaga CF 6-2

Real Madryt wygrał aż 6-2 z Malaga CF w rozegranym awansem meczu 36. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Mecz rozegrano wcześniej ze względu na finał Pucharu Króla, w którym 17 maja Real spotka się z Atletico Madryt. Drugi klub z Madrytu pokonał w środę 3-1 Celtę Vigo.

Piłkarze Realu i Malagi urządzili sobie ostre strzelanie w środowym spotkaniu.

Gospodarze objęli prowadzenie już w trzeciej minucie za sprawą Raula Albiola. Po kwadransie gry wyrównał Roque Santa Cruz.

W 21. minucie Sergio Sanchez faulował w polu karnym Cristiana Ronalda, za co obejrzał czerwoną kartkę. Portugalczyk zmarnował karnego, którego obronił Wilfredo Caballero.

Chwilę później Ronaldo zrehabilitował się za tamtą sytuację i wyprowadził Real na prowadzenie. Przed przerwą trafiali jeszcze Mesut Oezil i Karim Benzema dla Realu oraz Vitorino Antunes dla gości.

W 63. minucie ładną bramkę dla zespołu z Madrytu zdobył Luka Modrić. Dziesięć minut później z boiska wyleciał drugi gracz Malagi Martin Demichelis.

W doliczonym czasie gry precyzyjnym strzałem przy słupku wynik meczu na 6-2 ustalił Angel Di Maria.

W innym środowym meczu rozegranym awansem Celta Vigo przegrała 1-3 z Atletico Madryt. Bramkę dla gospodarzy zdobył Augusto Fernandez. Dla gości trafiali: Diego Costa, Juanfran i Radamel Falcao.

Primera Division: Wyniki, strzelcy, tabela. NA ŻYWO

Dowiedz się więcej na temat: Real Madryt | Primera Division | Malaga CF | Cristiano Ronaldo