Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Prezydent Barcelony: Nie kupimy Pogby w tym roku

Barcelona odpuszcza starania o pozyskanie w tym roku Paula Pogby - przyznał prezydent katalońskiego klubu Josep Bartomeu.

Zdobywcy Pucharu Ligi Mistrzów byli zdeterminowani, aby jeszcze wzmocnić potężną już siłę ofensywną. Zaoferowali Juventusowi 80 mln euro za Pogbę, lecz włoski gigant odrzucił ofertę w minionym tygodniu.

Josep Bartomeu, szef "Blaugrany", powiedział jednak, że kolejnej oferty tego lata nie zamierza składać. "Nie kupimy Pogby w tym roku" - zdradził.

"Nie myślimy o nim w kontekście następnego sezonu. Na tym etapie nie jest częścią naszych sportowych planów na sezon 2015/2016" - wyjaśnił Bartomeu.

Prezydent Juventusu Andrea Agnelli powiedział jednak w poniedziałek, że francuski piłkarz wciąż może jeszcze zmienić klub w obecnym okienku transferowym.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama