Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Modrić: Bale i Ronaldo sprawiliby, że Real byłby nie do zatrzymania

Luka Modrić widzi w składzie Realu Madryt swojego byłego partnera z Tottenhamu Garetha Bale'a. Według Chorwata, kombinacja Bale - Cristiano Ronaldo sprawiłaby, że "Królewscy" byliby nie do zatrzymania.

Pomocnik mistrzów Hiszpanii wychwalał Bale'a i porównywał do największej gwiazdy Realu. "Gdyby byli w jednej drużynie, byłaby nie do zatrzymania" - ocenił.

Reklama

"Oczywiście, Tottenham chce zatrzymać Bale'a, który jest uwielbiany przez fanów i łatwo zauważyć dlaczego" - przyznał Chorwat. - Muszą jednak wywalczyć Ligę Mistrzów w tym sezonie, jeśli Bale ma tam zostać. Gdyby zdecydował się odejść, wszystkie najlepsze kluby Europy chciałby go pozyskać".

Słowa Modricia szybko skomentował menedżer Tottenhamu Andre Villas-Boas, który plany przenosin swojego skrzydłowego do Madrytu skwitował krótko: "To zupełnie niemożliwe".

Portugalczyk utarł także nosa Modriciowi. "Myślę, że powinien skupić się na własnym zespole niż na naszym. Lepiej niech się martwi się o mecz z Atletico i walce o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów".