Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Mecz Barcelona - MU w Goeteborgu jak koncert gwiazd rocka

8 sierpnia zmierzą się w Goeteborgu Barcelona z Manchesterem United. Oba kluby zagwarantowały, że wystąpią w najsilniejszych składach. Organizatorzy traktują mecz jak koncert wielkich gwiazd i liczą na 50 tysięcy widzów.

Stadion Ullevi w Goeteborgu mieści 42 tysiące widzów, lecz specjalnie dobudowane trybuny umożliwią sprzedaż o 10 tysięcy biletów więcej.

- Ich dystrybucję w cenie od 50 euro zaczniemy 3 lipca. To nie będzie zwykły letni mecz towarzyski. Pracowaliśmy nad nim już od ponad pół roku i oba kluby zagwarantowały w kontrakcie występ swoich największych gwiazd, jak Wayne'a Rooneya czy Leo Messiego, więc liczymy na komplet widzów - powiedział Thomas Torkelsson dyrektor organizującej mecz firmy Got Event.

Nie chciał ujawnić wysokości honorarium dla klubów, lecz podkreślił, że będzie solidne: "to będzie spotkanie gigantów w pełnej ich krasie, co daje gwarancję zapełnienia całego stadionu. Ten mecz w miesiąc po mistrzostwach Europy jest traktowany jak koncert wielkich gwiazd muzyki rockowej i zarobią na nim wszyscy".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje