Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Luis Suarez zagra w FC Barcelona?

FC Barcelona chce koniecznie pozyskać Luisa Suareza i już dziś zaczyna poważne negocjacje z Liverpoolem. Rozbieżności finansowe póki co wynoszą jednak około 20 mln funtów.

Przedstawiciele obu klubów spotkają się w Londynie, by porozmawiać na temat ewentualnego transferu urugwajskiej gwiazdy do drużyny "Dumy Katalonii" - informuje BBC.

Suarez, którego wciąż wiąże z Liverpoolem czteroletni kontrakt, jest zawieszony przez FIFA na cztery miesiące za ugryzienie (nie pierwsze w karierze - red.) na mundialu Włocha Giorgia Chielliniego.

Jak donoszą brytyjskie media, angielski klub jest skłonny zaakceptować ofertę w wysokości 80 mln funtów za króla strzelców minionego sezonu Premier League.

Reklama

Barcelona ma ochotę zapłacić o 20 mln funtów mniej.

Wiele zależy od faktu, czy skrzydłowy Barcy Alexis Sanchez stanie się częścią umowy między oboma klubami i trafi w rozliczeniu do zespołu "The Reds".

W Liverpoolu dobrze znają ambicję Suareza i są świadomi, że Urugwajczyk chętnie przeniósłby się do katalońskiego giganta.

Wydaje się więc, że jedynym problemem będzie to, czy oferta Barcelony zaspokoi finansowe żądania Anglików.

Suarez zdobył na mundialu w Brazylii dwie bramki w meczu Urugwaju z Anglią, a po meczu z Włochami został zdyskwalifikowany.

W minionym sezonie poprowadził Liverpool do wicemistrzostwa Anglii, a sam z 31 bramkami został królem strzelców ligi angielskiej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy