Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Luis Suarez nie pasuje do systemu gry Barcelony?

Urugwajski snajper Luis Suarez wciąż nie zachwyca w Barcelonie.

Wygrane 2-0 spotkanie z Ajaxem Amsterdam w 4. kolejce Ligi Mistrzów było trzecim oficjalnym meczem Luisa Suareza w barwach FC Barcelona.

Urugwajczyk, który powrócił po 4-miesięcznym zawieszeniu za ugryzienie Giorgio Chielliniego podczas mistrzostw świata w Brazylii, kosztował Katalończyków ponad 80 milionów euro, ale póki co wyraźnie zawodzi.

- Ostatnie mecze pokazują, że o ile w Anglii, gdzie napastnik dostawał dużo wolnego miejsca, Suarez radził sobie znakomicie, to gdy przychodzi do starć na małej powierzchni, jeden na jednego, to sobie nie radzi. Nie pasuje do systemu gry Barcelony, nie jest w stanie po prostu załatać luki po Pedro. Trener Luis Enrique musi się zastanowić czy zmieniać system, czy ciężej pracować nad Urugwajczykiem - uważa Leszek Orłowski, dziennikarz tygodnika "Piłka Nożna" i ekspert nc+.

Reklama

Zobacz:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama