Dziennik Barcy i Realu

Jese Rodriguez w zimie odejdzie z Realu Madryt?

​Jese Rodriguez może już w zimowym oknie transferowym odejść z Realu Madryt. Zawodnikiem interesują się angielskie kluby - Arsenal i Chelsea Londyn.

Primera Division. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Reklama

22-letni Jese nie dostaje zbyt wielu szans gry od trenera Rafaela Beniteza i najprawdopodobniej w zimie opuści Real Madryt. Piłkarza chciałyby wykupić z hiszpańskiego klubu Arsenal i Chelsea, ale "Królewscy" woleliby wypożyczyć zawodnika, który uważany jest za wielki talent.

Arsenal i Chelsea to kolejne drużyny zainteresowane pozyskaniem zawodnika. Wcześniej hiszpańskie media donosiły już o tym, że Jese chciałyby pozyskać Inter Mediolan i Napoli. Jest jednak mało prawdopodobne, aby te dwa kluby mogły rywalizować z gigantami Premier League na płaszczyźnie finansowej.

Kariera Jese rozwijała się harmonijnie do czasu, kiedy zawodnik doznał kontuzji więzadła krzyżowego, która wyeliminowała go z gry na długie miesiące.

W poprzednim sezonie reprezentant Hiszpanii po powrocie do zdrowia zagrał 23 mecze we wszystkich klubowych rozgrywkach, strzelił cztery gole i zaliczył dwie asysty.

W trwającym sezonie wystąpił tylko w trzech meczach ligowych, a na boisku przebywał zaledwie przez 132 minuty. Nie strzelił goli i nie zaliczył ani jednej asysty. Niewykluczone, że już w zimowym oknie transferowym odejdzie z Realu.