Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Jaka przyszłość Barcelony? Pique prezydentem, Xavi trenerem?

Xavi zdradził plan gwiazd Barcelony na przyszłość katalońskiego klubu. Barca ma iść śladem Bayernu Monachium.

Jeden z najwybitniejszych rozgrywających w historii futbolu zdradził w wywiadzie dla Cadena SER, że chciałby, aby wzorem Bayernu, także Barceloną zarządzali byli jej piłkarze.

Xavi przyznał, że prezydentem klubu chce zostać Gerard Pique, którego dziadek Amador Bernabeu był wiceprezydentem Barcelony.

Dyrektorem sportowym miałby zostać Carles Puyol, a w roli trenerów mieliby pracować Xavi i Sergio Busquets jako asystent.

Xavi powiedział, że zamierza grać jeszcze przez dwa sezony, a później chciałby realizować się w roli trenera.

Reklama

Plany gwiazd wydają się zupełnie realne, bo "złote pokolenie" Barcelony cieszy się ogromnym szacunkiem katalońskich fanów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy