Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Hiszpańska federacja anulowała żółtą kartkę Messiego

Żółta kartka, jaką został ukarany Lionel Messi w niedzielnym meczu Valencia - Barcelona, została anulowana przez hiszpańską federację.

Barcelona odwołała się i Hiszpański Związek Piłki Nożnej poinformował, że podzielił argumenty klubu.

Messi został ukarany przez Fernandeza Borbalana w końcówce meczu za grę na czas. Sędzia, który słabo prowadził spotkanie, nie dostrzegł, że piłkarz Barcelony został uderzony butelką rzuconą z trybun.

To nie chęć "urwania" cennych sekund, a boląca rana sprawiła, że piłkarz dłużej niż inni wracał na swoją połowę po tym, jak jego zespół zdobył gola.

Barcelona wygrała wyjazdowy mecz z Valencią 1-0, a piłkarzowi - na szczęście - nic poważnego się nie stało.

Reklama

Szefowie klubu z Walencji zapowiedzieli dożywotni zakaz stadionowy dla osoby, która rzuciła butelką w stronę cieszących się z gola piłkarzy Barcelony.

Zobacz film:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL