Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

FC Barcelona przekonała Xaviego do pozostania w klubie

Zwrot akcji w sprawie ikony FC Barcelona. Klub przekonał Xaviego do pozostania w zespole na kolejny sezon. Wcześniej informowano, że piłkarz jest bliski przejścia do New York City.

Rozmowy z trenerem Luisem Enrique oraz prezesem Jose Marią Bartomeu przekonały Xaviego do pozostania w klubie.

Umowa 34-letniego piłkarza z Barceloną wygasa za dwa lata.

Jedna z największych gwiazd Barcy w czerwcu dała do zrozumienia, że jest zainteresowana odejściem z klubu. Trener Luis Enrique mówił, że rola Xaviego w zespole będzie inna niż dotąd.

Jeszcze wczoraj wydawało się, że odejście Xaviego z klubu jest nieuchronne, dziś piłkarz ostatecznie zdecydował, że zostaje.

W ostatnich godzinach sytuacja piłkarza zmieniała się jak w kalejdoskopie. Od jutra wznowi treningi z zespołem po urlopie.

Reklama

34-letni Xavi to wychowanek "Dumy Katalonii", w której pierwszym zespole występował nieprzerwanie od 1998 roku.

W tym czasie wywalczył z nią siedem mistrzostw Hiszpanii, sześć Superpucharów tego kraju, dwa Puchary Króla, a na arenie międzynarodowej trzy razy wygrał Ligę Mistrzów, dwa razy klubowe mistrzostwa świata i dwa razy wywalczył Superpuchar Europy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy