Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Cristiano Ronaldo wspiera Messiego i namawia go do powrotu

Cristiano Ronaldo przekazał słowa wsparcia dla Lionela Messiego, który zdecydował się zakończyć reprezentacyjna karierę. – Boli mnie widok Messiego we łzach. Czekam na jego powrót do kadry, która go potrzebuje – przyznał Portugalczyk.

Chociaż między piłkarzami na boisku toczy się zacięta rywalizacja, Cristiano Ronaldo wykazał się wielką klasą. Napastnik Realu Madryt apelował o uszanowanie decyzji Messiego i dołączył się do rzeszy osób, która namawia Argentyńczyka do powrotu.

- Messi podjął trudną decyzję, którą ludzie muszą zrozumieć. Nie jest przyzwyczajony do porażek, rozczarowań, a nawet bycia na drugim miejscu. Zmarnowanie karnego nie czyni cię jednak złym piłkarzem - przyznał Ronaldo.

Reklama

Napastnik Realu Madryt wciąż walczy ze swoją reprezentacją na mistrzostwach Europy we Francji. Po wyeliminowaniu reprezentacji Polski, jego ekipa w półfinale zmierzy się z Walią. Początek tego spotkania w środę (6 lipca) o godzinie 21:00.

Lionel Messi zdecydował się zakończyć reprezentacyjną karierę po porażce w finale Copa America z Chile. Argentyna poległa w serii rzutów karnych (2-4), w której swojej "jedenastki" nie wykorzystał właśnie Messi. Dla napastnika Barcelony był to już czwarty przegrany finał w barwach reprezentacji. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje