Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Cristiano Ronaldo blisko przedłużenia kontraktu z Realem Madryt

​Cristiano Ronaldo jeszcze w sierpniu przedłuży kontrakt z Realem Madryt. Agent Portugalczyka Jorge Mendes wkrótce spotka się w tej sprawie z prezesem "Królewskich" Florentino Perezem.

Primera Division. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Reklama

Coraz więcej wskazuje na to, że Cristiano Ronaldo kolejne lata spędzi w Realu Madryt. Przedstawiciele piłkarza i klubu doszli już do ustnego porozumienia w sprawie przedłużenia jego kontraktu - donosi "Marca".

Nowa umowa zostanie jednak podpisana dopiero, kiedy zawodnik, jego agent Jorge Mendes i prezes klubu Florentino Perez spotkają się w Madrycie. Do 10 lipca Ronaldo przebywa na wakacjach.

Obecny kontrakt Portugalczyka wygasa z końcem czerwca 2018 roku. Nowy miałby obowiązywać o dwa lub nawet trzy lata dłużej. Jeśli Ronaldo zdecydowałby się na tę drugą opcję, występowałby w Madrycie do 36. roku życia.

Hiszpańscy dziennikarze ustalili, że na mocy nowego kontraktu gwiazdor Realu w dalszym ciągu będzie zarabiał około 21 milionów euro za rok gry. Nie jest wykluczone, że w umowie znajdzie się też klauzula dotycząca możliwości jej automatycznego przedłużenia o rok.

Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo | Real Madryt | Florentino Perez | Jorge Mendes