Reklama

Reklama

Puchar Polski. Półfinały odbędą się 7 i 8 lipca

Znane są już terminy meczów półfinałowych Pucharu Polski. 7 lipca Cracovia zmierzy się z Legią Warszawa, a 8 lipca Lech Poznań zagra z Lechią Gdańsk.

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN przedstawił terminy meczów półfinałowych Totolotek Pucharu Polski. O finał powalczy Cracovia z Legią Warszawa, a w drugim spotkaniu Lech Poznań zmierzy się z Lechią Gdańsk.

Cracovia podejmie Legię 7 lipca, a Lech zmierzy się z Lechią 8 lipca. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 20.

Obsada w meczach półfinałowych jest w tym roku wyjątkowo silna. Wszystkie z drużyn awansowały do grupy mistrzowskiej Ekstraklasy i 20 czerwca rozpoczną rywalizację w rundzie finałowej Ekstraklasy.

Terminy meczów półfinałowych Pucharu Polski:

Cracovia - Legia Warszawa, 7 lipca (wtorek), godz. 20.00

Reklama

Lech Poznań - Lechia Gdańsk, 8 lipca (środa), godz. 20.00

Puchar Polski: sprawdź szczegóły


WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy