Reklama

Reklama

Boniek: Poleciłem Kosowskiego Romie

- Ktoś z Romy do mnie dzwonił z pytaniem o Kamila Kosowskiego, ale wolałbym nie zdradzać szczegółów. Mogę powiedzieć tylko tyle, że wystawiłem zawodnikowi pozytywną opinię - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" Zbigniew Boniek.

- Uważam, że Kamil, jeśli tylko koncentruje się na piłce, a nie na innych sprawach, może być bardzo dobrym graczem. Dlatego z czystym sumieniem poleciłem go działaczom Romy - dodał Boniek.

Jednak ewentualny transfer Kosowskiego z FC Kaiserslautern do rzymskiego klubu jest mało prawdopodobny, a to z uwagi na decyzję Sady Arbitrażowego FIFA, który podtrzymał zakaz transferów dla tego klubu. Roma od tej decyzji zamierza się odwołać do szwajcarskiego trybunału. W obronie klubu zamierza wystąpić Włoska Federacja Piłkarska.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy