Reklama

Reklama

To oni są faworytami bukmacherów do tytułu w NBA

Cleveland Cavaliers, druga drużyna Konferencji Wschodniej, to faworyt bukmacherów w walce o mistrzostwo koszykarskiej ligi NBA. Zwycięstwo "Kawalerzystów" obstawiane jest 9-4. Przed rokiem dawano im znacznie mniejsze szanse (60-1).

Washington Wizards z Marcinem Gortatem w stawce 16 uczestników play off ma według bukmacherów niewielkie szanse - 60-1, co daje 12. lokatę.

Obrońcy tytułu, zawodnicy San Antonio Spurs, którzy przystąpią do rywalizacji w niedzielę i w najciekawszej parze pierwszej rundy zmierzą się z Los Angeles Clippers, plasują się u bukmacherów na trzecim miejscu, za najlepszą drużyną Konferencji Zachodniej Golden State Warriors. 

Faworyci bukmacherów w walce o mistrzostwo NBA:

1. Cleveland Cavaliers (2. miejsce Wschód)    9-4

2. Golden State Warriors (1. miejsce Zachód)  5-2

3. San Antonio Spurs (6. miejsce Zachód)      4-1

Reklama

4. Atlanta Hawks (1. miejsce Wschód)          12-1

5. Chicago Bulls (3. miejsce Wschód)          14-1

   LA Clippers (3. miejsce Zachód)            14-1

   Houston Rockets (2. miejsce Zachód)        14-1

...

12. Washington Wizards (5. miejsce Wschód)    60-1

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy