Reklama

Reklama

​MŚ w kolarstwie torowym. Rafał Sarnecki wyeliminowany w keirinie

Rafał Sarnecki odpadł z rywalizacji w keirinie kończących się w niedzielę w Londynie mistrzostw świata w kolarstwie torowym. W wyścigu eliminacyjnym zajął czwarte miejsce, a w repesażu finiszował na trzeciej pozycji.

Sarnecki był jedynym reprezentantem Polski startującym w niedzielę.

Trwa rywalizacja w omnium kobiet. Nadziei na utrzymanie pozycji w rankingu olimpijskim dającej kwalifikację w wieloboju (omnium) nie traci Małgorzata Wojtyra, ale wszystko zależy od wyników  rywalek: Dunki Amalie Dideriksen, Niemki Anny Knauer i Hiszpanki Leire Olaberrii.

Po pięciu konkurencjach Dideriksen jest ósma, Olaberria - dziesiąta, a Knauer - dwunasta. Prowadzi mistrzyni olimpijska Brytyjka Laura Trott. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama