Reklama

Reklama

Nene piłkarzem Jagiellonii Białystok

Jagiellonia Białystok ogłosiła, że jej nowym piłarzem będzie Nene. Portugalczyk ostatnio reprezentował barwy klubu Santa Clara. W przeszłości grał w reprezentacji U-19 swojego kraju. O tym, że transfer jest bardzo bliski realizacji jako pierwszy informował Sebastian Staszewski z Interii.

26-latek to piłkarz środka pola, z którym "Jaga" wiąże duże nadzieje. Świadczą o tym słowa przedstawicieli klubu, cytowanych przez oficjalną stronę internetową. - Nené chciał spróbować czego nowego, Jagiellonia jest jego pierwszym zagranicznym klubem. Cieszę się, że zdecydował się na podjęcie tego wyzwania. Jesteśmy pełni optymizmu co do jego potencjału - mówił Łukasz Masłowski, dyrektor sportowy zespołu.

Jagiellonia Białystok ogłosiła kolejne wzmocnienie

W poprzednim sezonie Portugalczyk był pewnym punktem swojej ekipy i grał nawet w europejskich pucharach - Santa Clara wystąpiła w eliminacjach Ligi Konferencji, gdzie dotarła do trzeciej rundy, odpadając po dwumeczu z Partizanem Belgrad.

Reklama

To już drugi transfer Jagielloni ogłoszony we wtorek. Wcześniej poinformowano, że do zespołu dołączy związany dotąd z Lechem Poznań Mateusz Skrzypczak.

Ostatni sezon Ekstraklasy drużyna z Białegostoku zakończyła na 12. miejscu w tabeli, gromadząc 40 punktów.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL