Liga hiszpańska - 35. kolejka Segunda B: Burgos CF - Real Valladolid CF Promesas 1-0 (1-0)

28 kwietnia odbyło się starcie 35. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Burgosu i Realu Valladolid. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Burgosu 1-0.

35. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-28 17:00 | Stadion: Estadio Municipal de El Plantío | Arbiter: Alejandro Sánchez
Burgos CF
Real Valladolid CF Promesas
1
0
Diego Cervero 27'

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 19 meczów zespół Realu Valladolid wygrał sześć razy, ale więcej przegrywał, bo siedem razy. Sześć meczów zakończyło się remisem.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. Kibice Burgosu nie mogli już doczekać się wprowadzenia Fera Ruiza. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy osiem razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Asier Goti. To była dobra decyzja, ponieważ jego zespołowi udało się strzelić zwycięską bramkę.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Real Valladolid: Mariowi Roblesowi w 4. i Ale'owi Carrascalowi w 16. minucie.

Jedynego gola meczu strzelił Diego Cervero dla drużyny Burgosu. Bramka padła w tej samej minucie. Między 40. a 44. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Burgosu.

Drugą połowę drużyna Realu Valladolid rozpoczęła w zmienionym składzie, za Ale'a Carrascala, Casiego weszli Mohamed Karim, Óscar González. W 64. minucie za Cheviego wszedł Jon Madrazo.

W 78. minucie w zespole Realu Valladolid doszło do zmiany. Dani Pedrosa wszedł za Kukiego. Od 83. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. Na trzy minuty przed zakończeniem meczu w drużynie Burgosu doszło do zmiany. Máyor wszedł za Diego Cerverę.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Mario Robles, osłabiając zespół gości. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten zawodnik w czwartej minucie. W doliczonej czwartej minucie pojedynku arbiter przyznał żółtą kartkę Samuelowi Pérezowi z Realu Valladolid. W tej samej minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Moctar El Hacen osłabiając drużynę Realu Valladolid. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w pierwszej minucie doliczonego czasu starcia.

Roberto Corral García
89′ Andrés González Cardero
Mario Robles Domínguez4′ 90′
Jagoba Beobide Larrañaga
Alejandro Carrascal Avilés16′ 46′
41′ Adrián Cruz Juncal
Moctar Sidi El Hacen El Ide90′ 90′
83′ 2′ Asier Goti Llona
Enrique Pérez Muñoz
64′ Álvaro Martín Carmona
Miguel de la Fuente Escudero
Eneko Undabarrena Ubillos
Alberto Gil Barea
 27′ 87′ Diego Cervero Otero
José Ruiz Cutillas46′
44′ Borja Sánchez Gil
Mohamed Salisu Abdul Karim46′
64′ Jon Madrazo Gutiérrez
Pablo José Muñoz Torres
2′ Fernando Ruiz Izaguirre
Óscar González Granado46′
87′ Alfredo Juan Mayordomo
Daniel Pedrosa Loureiro78′
Alejandro Machuca Pindado
Esmiraldo Sá da Silva

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia wręczył trzy żółte kartki zawodnikom Realu Valladolid w pierwszej połowie, a w drugiej dwie żółte oraz dwie czerwone. Piłkarze drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie dwie żółte kartki, w drugiej także dwie.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany.