Reklama

Reklama

Wilder-Powietkin w Moskwie. Ważny będzie rozmiar ringu

Amerykanie przegrali przetarg na organizację walki Deontaya Wildera (36-0, 35 KO) z Aleksandrem Powietkinem (30-1, 22 KO) w obronie pasa WBC wagi ciężkiej, dlatego czeka ich podróż do Moskwy.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Właśnie w Rosji niedawny pogromca Artura Szpilki 21 maja podejdzie do czwartej obrony tytułu mistrza świata wagi ciężkiej.

Obóz "Brązowego Bombardiera" musi jechać na teren rywala, ale zamierza walczyć tam o najdrobniejsze szczegóły.

- Będziemy dyskutować i negocjować takie sprawy jak rozmiar ringu, czy wybór rękawic. Nie ukrywam, że bardzo ważną dla nas kwestią będzie właśnie rozmiar ringu - powiedział Jay Deas, trener i zarazem menadżer amerykańskiego króla nokautu.

Reklama

- Swego czasu Powietkin miał spore problemy z Huckiem, który uderzał w dziwnych kątach i płaszczyznach. Deontay również boksuje w sposób nietypowy, a do tego pozostaje niesamowitym atletą. Spodziewamy się trudnej, ale zwycięskiej przeprawy - dodał Deas.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy