Reklama

Reklama

Chavez Jr myśli już o zakończeniu kariery

Na kilkanaście godzin przed walką z Andrzejem Fonfarą (26-3, 15 KO) Meksykanin Julio Cesar Chavez Jr (48-1-1, 32 KO) przyznał, że jego kariera nie potrwa długo.

Pięściarz z Culiacan w lutym skończył wprawdzie dopiero 29 lat, ale powoli zaczyna już myśleć o sportowej emeryturze.

- Sądzę, że po pojedynku z Fonfarą zostaną mi jeszcze trzy, może cztery lata w boksie. Potem zakończę karierę. Chcę być przy mojej córce i spędzać więcej czasu z rodziną - tłumaczy Chavez.

Meksykanin ma nadzieję, że przed tym, jak zawiesi rękawice na kołku, będzie miał okazję skrzyżować je z największymi gwiazdami sportu, z Carlem Frochem i Giennadijem Gołowkinem na czele. Najpierw jednak musi się uporać z Fonfarą.

Reklama

- Mój rywal nie jest wybitnym technikiem, ale myślę, że to najsilniejszy przeciwnik w całej mojej karierze. Będzie stanowić trudną przeszkodę. W ringu będę jak byk. Mam nadzieję, że moje ciosy będą go ranić, bo ciężko pracowałem nad siłą - stwierdził.

Transmisję z gali w Carson przeprowadzą nadchodzącej nocy TVP1 i TVP Sport. Początek o godzinie 2:45.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama