Reklama

Reklama

Wybierz Sportowca Lipca w plebiscycie RMF FM i INTERIA.PL!

Ruszamy z kolejną odsłoną plebiscytu na Sportowca Miesiąca RMF FM i INTERIA.PL! Kto zasłużył na ten tytuł w lipcu? Wybór należy do Was! Namawiamy również do uzasadnienia swojego typu - autor najbardziej oryginalnego wpisu zostanie nagrodzony niespodzianką, przygotowaną przez RMF FM i zwycięzcę tej edycji plebiscytu.

Nominowani do tytułu sportowca lipca RMF FM i INTERIA.PL:Grzegorz Fijałek /Mariusz Prudel

Duet naszych siatkarzy plażowych ma za sobą najlepszy miesiąc w karierze. W połowie lipca wygrali w Hadze pierwsze zawody Pucharu Świata, by tydzień później w Long Beach znów grać w finale.

Michał Kwiatkowski

Kolarski Tour de France zaczął od 3. miejsca na drugim etapie. Na szóstym popisał się brawurową ucieczką, po której do zwycięstwa zabrakło mu zaledwie 300 metrów. Przez cztery etapy był 4. w klasyfikacji generalnej, przez dwa kolejne jechał w białej koszulce najlepszego młodzieżowca.


Rafał Majka

Polski bohater Tour de France ! Z czterech najtrudniejszych górskich etapów wygrał dwa, raz był drugi, a raz trzeci - dzięki czemu wygrał klasyfikację górską najsłynniejszego kolarskiego wyścigu świata.

Reklama

Piotr Małachowski

Lider prestiżowej Diamentowej Ligi w rzucie dyskiem. W lipcu wygrał dwa mitingi: w Lozannie i Monako, dzięki czemu wyprzedził w klasyfikacji generalnej swojego odwiecznego rywala - Roberta Hartinga. Na koniec miesiąca został też kolejny raz mistrzem Polski i potwierdził wysoką dyspozycję przed sierpniowymi mistrzostwami Europy.

Piotr Myszka

Na początku lipca został mistrzem Europy w windsurfingowej olimpijskiej klasie RS:X. W drodze po tytuł prowadził od pierwszego dnia rywalizacji, wyprzedzając m.in. brązowego medalistę igrzysk olimpijskich z Londynu - Przemysława Miarczyńskiego.

Piotr Żyła

Najlepszy z naszych skoczków narciarskich na początek sezonu letniego. W premierowych zawodach Grand Prix w Wiśle był drugi, do tego - wraz z kolegami - dorzucił zwycięstwo w konkursie drużynowym i srebrny medal mistrzostw Polski.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL