Tak "Pudzian" zmasakrował Najmana! FILM!

W walce wieczoru 12. gali Konfrontacji Sztuk Walki Mariusz Pudzianowski w niespełna 50 sekund rozprawił się z Marcinem Najmanem. To debiut najsilniejszego człowieka świata w MMA.

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ ZAPIS RELACJI NA ŻYWO

Reklama

- To co on robi, to hodowla organizmu, która z rywalizacją sportową nie ma wiele wspólnego. Muszę wyjść na ring i go zlać - odgrażał się przed starciem Najman. W podobnym tonie wypowiadał się "Pudzian". - Trochę się pobawimy. Jedną ręką mogę zabić, a drugiej sam się boję - groził pięściarzowi.

ZOBACZ JAK PUDZIAN ZLAŁ NAJMANA

Zdaniem fachowców, bukmacherów i kibiców zdecydowanym faworytem konfrontacji był Pudzianowski. Pięciokrotny mistrz świata strongman miał łatwo zmieść z ringu kontrowersyjnego, ale przeciętnego, mając na uwadze bilans stoczonych walk i klasę rywali, boksera.

Za sukces "Pudziana" kciuki mocno trzymała publika, która szczelnie wypełniła trybuny warszawskiego Torwaru. Już przy okazji prezentacji wszystkich zawodników biorących udział w gali strongman zebrał potężną porcję braw, a jego rywal...gwizdów.

"El Testosteron" i "Pudzian" pojawili się w ringu tuż przed północą. Także i tym razem fani jasno określili czyją trzymają stronę. Najman zdawał się jednak nie przejmować całą sytuacją.

Jeszcze przed pierwszym gongiem trybuny głośno zaczęły skandować nazwisko siłacza. To go uskrzydliło! "Pudzian" potrzebował zaledwie kilku mocnych, niskich kopnięć, żeby całkowicie zdemolować rywala!

Po jednym z kopnięć Najman runął na deski. Na to tylko czekał Pudzianowski. Strongman ruszył na pięściarza i atomowymi ciosami na głowę dokończył dzieła. Sędzia nie miał innego wyjścia i po upływie niespełna 50 sekund przerwał pojedynek!

Tym samym pierwsze zwycięstwo w MMA "Pudziana" stało się faktem. Co będzie dalej? - Jak już się za coś biorę, to robię to poważnie. W strongmanach zaplanowałem sobie, że 5 razy zostanę mistrzem świata. Pora na nowe wyzwania - zadeklarował Mariusz.

Jednego możemy być pewni. Na pewno w ringu, zobaczymy jeszcze "Pudziana" który podpisał kontrakt na cztery (łącznie z walką z Najmanem) walki w formule MMA. Chęć walki z "Dominatorem" jakiś czas temu zadeklarował już Paweł Nastula.

To był najdroższa walka w historii polskiego MMA. Według prasowych doniesień "Pudzian" za walkę zgarnął 200 tysięcy złotych, a Najman musiał się zadowolić kwotą czterokrotnie mniejszą.

Dariusz Jaroń, Warszawa

Najman kontra Pudzian! Dyskutuj na forum!

CZYTAJ TAKŻE

"Pudzian" do Najmana: Tą ręką mogę zabić!

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o MMA

Dowiedz się więcej na temat: 50+ | film | Pudzian

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje