Partner merytoryczny: Eleven Sports

Oceń piłkarzy Słowenii i USA

Lubię to
Lubię to
0
Super
0
Hahaha
0
Szok
0
Smutny
0
Zły
0
Udostępnij

W piątkowym meczu grupy C piłkarskich mistrzostw świata, który odbył się w Johannesburgu Słowenia zremisowała z reprezentacją Stanów Zjednoczonych 2-2.

/AFP

Po przerwie obudzili się Amerykanie doprowadzając do wyrównania. W ostatniej kolejce Słoweńcy zmierzą się z Anglią, a USA zagra z Algierią.

Słowenia:

Samir Handanović (+3) - kilka razy skutecznie interweniował, jak w 36. min, gdy obronił strzał Torresa z rzutu wolnego, ale nie popisał się przy pierwszej bramce dla rywali, przy drugiej nie miał szans.


Miso Breczko (3) - w 41. min uratował sytuację po dośrodkowaniu Dempseya wybijając piłkę spod nóg Donovana.


Marko Szuler (+2) - w 58. min przepuścił prostopadłą piłkę od Onyewu, która dotarła do Altidore, ale potrafił go zatrzymać, minus za żółtą kartkę po faulu na Altidorze w 69. min, przegrał "główkę" z Altidore'em przy golu Bradleya.


Bostjan Cesar (2) - najsłabszy w obronie Słowenii, "urwał się" przy bramce Donovana, nie pilnował Bradleya przy golu numer dwa.


Bojan Jokić (+2) - nie pokazał niczego nadzwyczajnego, choć w 39. min wybił piłkę z własnego pola karnego po szarży Findleya.


Valter Birsa (+3) - bardzo dobra pierwsza połowa, w której popisał się precyzyjnym strzałem dającym prowadzenie, a w drugiej nie było go widać.


Robert Koren (3) - na początku meczu druga linia Słowenii zdominowała Amerykanów, ale pod koniec dała się im stłamsić.


Aleksandar Radosavljević (3) - do tego zawodnika można napisać dokładnie to samo, co powyżej.


Andraż Kirm (2) - niewidoczny, nie stwarzał zagrożenia, na dodatek żółta kartka.


Zlatan Ljubijankić (+3) - w 43. min wykorzystał składną akcję zespołu dając Słowenii gola 2-0.


Milivoje Novaković (+2) - asystował przy golu Ljubijankicia.


Nejc Pecznik - grał za krótko, żeby go ocenić.


Zlatko Dedić - grał za krótko, żeby go ocenić.


Andrej Komac - grał za krótko, aby go ocenić.


USA:

Tim Howard (3) - nie ponosi winy przy obu golach.


Steve Cherundolo (3) - asystował przy golu Donovana.


Jay DeMerit (+2) - nie popełnij jakiegoś rażącego błędu, ale Amerykanie stracili dwa gole.


Oguchi Onyewu (+2) - bardziej widoczny, gdy szedł przy stałych fragmentach do przodu, nie upilnował linii spalonego przy bramce Ljubijankicia.


Carlos Bocanegra (2) - trudno było zauważyć, że jest na boisku.


Clint Dempsey (-3) - w pierwszej połowie był bliski asysty do Donovana, w drugiej musnął piłkę głową po rzucie wolnym, co o mało nie zakończyło się golem.


Jose Torres (2,5) - zagrał tylko w pierwszej połowie, która nie była dobra w wykonaniu Amerykanów.


Michael Bradley (3) - dał reprezentacji USA punkt, ojciec miał nosa nie ściągając go z boiska.


Landon Donovan (+3) - dał Amerykanom nadzieję, z bliska pokonując Handanovicia w 48. min, rozruszał się po przerwie.


Jozy Altidore (+3) - zaczął grać w drugiej połowie, w 70. min jego uderzenie zostało obronione przez Handanovicia, a pod koniec zgrał piłkę głową do Bradleya.


Robbie Findley (+2) - zagrał tylko 45 minut, szarpał, ale bez efektu.


Maurice Edu (-3) - trochę uporządkował grę "Jankesów", jednak bardziej to Słoweńcy stracili impet.


Benny Feilhaber (2) - mało widoczny, grał tylko w drugiej połowie.


Herculez Gomez - grał za krótko, by go ocenić.


INTERIA.PL

Lubię to
Lubię to
0
Super
0
Hahaha
0
Szok
0
Smutny
0
Zły
0
Udostępnij
Masz sugestie, uwagi albo widzisz na stronie błąd?Napisz do nas
Dołącz do nas na:
instagram
  • Polecane
  • Dziś w Interii
  • Rekomendacje