Partner merytoryczny: Eleven Sports

WT w tenisie stołowym: koreański sprawdzian Li Qian

Lubię to
Lubię to
0
Super
0
Hahaha
0
Szok
0
Smutny
0
Zły
0
Udostępnij

Przygotowująca się do igrzysk w Rio de Janeiro tenisistka stołowa Li Qian od środy (22 czerwca) grać będzie w turnieju cyklu World Tour w południowokoreańskim Incheon. W kwalifikacjach jej rywalką będzie zawodniczka gospodarzy Ryu Hanna.

Tydzień temu Li Qian (SPAR-Zamek Tarnobrzeg) startowała w zawodach tej samej rangi w Tokio, ale już w pierwszym meczu przegrała z brązową medalistką olimpijską z Aten Kim Kyung-ah (Korea Płd.) 2:4.

Nieco lepiej spisała się sparingpartnerka i koleżanka klubowa Li Qian Kinga Stefańska, która w Japonii wygrała jedno spotkanie w kwalifikacjach. W Incheon jej przeciwniczką będzie Holenderka Britt Eerland.

Oprócz Li Qian, do igrzysk w Rio de Janeiro zakwalifikowały się: Katarzyna Grzybowska i Natalia Partyka.

PAP

Lubię to
Lubię to
0
Super
0
Hahaha
0
Szok
0
Smutny
0
Zły
0
Udostępnij
Masz sugestie, uwagi albo widzisz na stronie błąd?Napisz do nas
Dołącz do nas na:
instagram
  • Polecane
  • Dziś w Interii
  • Rekomendacje