Hokej

• Mariusz Czerkawski: Taki wynik wziąłbym w ciemno

Dzisiaj, 26 kwietnia (16:26) Komentarze 10
    Mariusz Czerkawski: Taki wynik wziąłbym w ciemno

Polscy hokeiści zajęli trzecie miejsce w mistrzostwach świata Dywizji 1A, które w sobotę zakończyły się w Krakowie. W meczu decydującym o awansie do Elity "Biało-czerwoni" przegrali z Węgrami 1-2. Czytaj więcej

• Mariusz Czerkawski: Taki wynik wziąłbym w ciemno Zobacz film

Polscy hokeiści zajęli trzecie miejsce w mistrzostwach świata Dywizji 1A, które w sobotę zakończyły się w Krakowie. W meczu decydującym o awansie do Elity "Biało-czerwoni" przegrali z Węgrami 1-2. - Wziąłbym w ciemno taki wynik Polaków. Trener Jacek Płachta stworzył wspaniały kolektyw. Trzeba teraz zrobić wszystko, żeby tego nie zmarnować - skomentował były znakomity hokeista Mariusz Czerkawski. Źródło: Press Focus/x-news Zobacz film

• Hokejowe MŚ. Leszek Laszkiewicz pożegnał się z reprezentacją

Dzisiaj, 26 kwietnia (11:55) Komentarze 16
    Hokejowe MŚ. Leszek Laszkiewicz pożegnał się z reprezentacją

Wspaniały hokeista i człowiek z klasą - Leszek Laszkiewicz przez dwie dekady był znakiem jakości w polskiej kadrze. W sobotę trzynaście tysięcy fanów gorącymi brawami podziękowało mu za lata gry w reprezentacji. - Było mnóstwo wspaniałych momentów, ale nigdy nie zapomnę jak po raz pierwszy ubrałem dres reprezentacji Polski - wyjawił. Czytaj więcej

• Hokejowe MŚ - Adam Bagiński: Czuję się zawiedziony

Dzisiaj, 26 kwietnia (10:47) Komentarze 0
    Hokejowe MŚ - Adam Bagiński: Czuję się zawiedziony

Napastnik reprezentacji Adam Bagiński czuje się zawiedziony, że drużynie nie udało się wywalczyć awansu do Elity, ale uważa, że polscy hokeiści nie muszą się wstydzić występu w mistrzostwach świata Dywizji 1A w Krakowie. Czytaj więcej

• Przemysław Odrobny został bez klubu

Dzisiaj, 26 kwietnia (10:39) Komentarze 30
    Przemysław Odrobny został bez klubu

Przemysław Odrobny był mocnym punktem reprezentacji Polski na hokejowych MŚ Dywizji IA w Krakowie i został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Tymczasem "Wiedźmin" musi szukać pracy, bo z klubu JKH GKS Jastrzębie dostał list, że klub zrywa z nim kontrakt. Czytaj więcej

• Chicago Blackhawks wygrali w play-offach z Nashville Predators

Dzisiaj, 26 kwietnia (09:45) Komentarze 3
    Chicago Blackhawks wygrali w play-offach z Nashville Predators

Chicago Blackhawks awansowali do drugiej rundy hokejowego Pucharu Stanleya. "Jastrzębie" wygrały z Nashville Predators 4-2. W szóstym meczu hokeiści z Chicago zwyciężyli we własnej hali 4-3. Czytaj więcej

• Płachta: Zagraliśmy dobry turniej

Dzisiaj, 26 kwietnia (00:11)
    Płachta: Zagraliśmy dobry turniej Zobacz film

Konferencja prasowa Jacka Płachty po zakończonych mistrzostwach świata dywizji pierwszej. Zobacz film

• Hokejowe MŚ w Krakowie - Płachta: Byliśmy 20 minut od awansu!

Wczoraj, 25 kwietnia (23:52) Komentarze 40
    Hokejowe MŚ w Krakowie - Płachta: Byliśmy 20 minut od awansu!

- Łatwo powiedzieć, że przed MŚ taki wynik - trzecie miejsce, wzięlibyśmy w ciemno, a przecież byliśmy zaledwie 20 minut od awansu do elity MŚ. Nie udało się, zadecydowały detale, ale jestem dumny, że mogłem pracować z tymi chłopakami i to im powiedziałem - tak podsumował MŚ Dywizji IA w Krakowie selekcjoner Polaków Jacek Płachta. Czytaj więcej

Hokejowe MŚ w Krakowie. Orły po meczu z Węgrami

Przegraliśmy z Węgrami, w dramatycznych okolicznościach, 1-2 walkę o awans do światowej elity hokeja, ale reprezentacja Polski wstydu nikomu nie przyniosła, a wręcz przeciwnie! Zagrała lepiej niż wskazywałby na to zespół rekrutowany ze słabej ligi PHL. Czytaj więcej

• Hokejowe MŚ: Polska - Węgry 1-2. Galeria

Wczoraj, 25 kwietnia (22:41) Zdjęć: 10

Polska przegrała z Węgrami 1-2 na zakończenie hokejowych MŚ Dywizji IA w Krakowie. Awans do elity wywalczyły - Kazachstan i Węgry. Zobacz galerię

• Hokejowe MŚ w Krakowie: Polska - Węgry 1-2

Wczoraj, 25 kwietnia (22:10) Komentarze 264
    Hokejowe MŚ w Krakowie: Polska - Węgry 1-2

Prawie 13 tysięcy ludzi - absolutny rekord na meczu hokejowej reprezentacji, walka do samego końca, brawura naszego trenera - Jacka Płachty, który na 4 minuty przed końcem III tercji wycofał bramkarza - w takich okolicznościach Orły uległy Węgrom 1-2 i zajęły trzecie miejsce na MŚ Dywizji IA w Krakowie. Czytaj więcej