Zimowe

• Hokejowe MŚ w Krakowie: Polska - Węgry NA ŻYWO

1 godz. 56 minut temu Komentarze 21
    Hokejowe MŚ w Krakowie: Polska - Węgry NA ŻYWO

Reprezentacja Polski walczy z Węgrami o awans do hokejowej elity. W Kraków Arenie trwa ostatni mecz mistrzostwa świata Dywizji IA, "Biało-czerwoni" potrzebują zwycięstwa bez dogrywki. W I i II tercji lepsi byli Węgrzy, ale dzięki Przemkowi Odrobnemu w bramce nie straciliśmy gola. Brawo "Wiedźmin"! Interia zaprasza na relację NA ŻYWO! Czytaj więcej

• Hokejowe MŚ Dywizji IA. Japonia wygrała z Ukrainą mecz o utrzymanie

Japonia pokonała Ukrainę 3-1 na mistrzostwach świata Dywizji IA w Krakowie w meczu decydującym o tym, kto spadnie z zaplecza elity. Ukraińcy zostali zdegradowani na trzeci poziom rozgrywek. Za rok ich miejsce zajmą Koreańczycy. O godz. 20 "Biało-czerwoni" zagrają z Węgrami o awans do elity. Relacja NA ŻYWO w Interii! Czytaj więcej

• Hokejowe MŚ. Michał Kotlorz: Z Węgrami zagramy najlepszy mecz turnieju

- Znamy swoją wartość i będziemy pewni siebie. Jesteśmy w stanie wygrać - twierdzi Michał Kotlorz, obrońca hokejowej reprezentacji Polski przed ostatnim meczem mistrzostw świata Dywizji IA w Kraków Arenie. Przed 14-tysięczną publicznością "Biało-czerwoni" stoczą dzisiaj bój z Węgrami o awans do elity (godz. 20). Czytaj więcej

• Zacharkin: Do rozwoju hokeja, potrzebne jest wsparcie państwa Zobacz film

Konferencja prasowa Igora Zacharkina Zobacz film

• Hokejowe MŚ. Węgierscy kibice apelują do polskich

Wczoraj, 24 kwietnia (15:31) Komentarze 273
    Hokejowe MŚ. Węgierscy kibice apelują do polskich

"Dzięki braterskim relacjom Węgrzy będą lepszymi Węgrami, a Polacy lepszymi Polakami. Podtrzymujmy tą tradycję, przekażmy ją swoim dzieciom i nie pozwólmy, aby ktokolwiek i kiedykolwiek ją zakłócił. Odrzućmy wszelkie różnice pomiędzy nami i nie pozwólmy, aby kiedykolwiek nas rozdzieliły" - węgierscy kibice apelują do polskich przed meczem obu reprezentacji na hokejowych MŚ w Krakowie. Czytaj więcej

• Marka "Johaug" warta 15 milionów dolarów rocznie

Norweska rywalka Justyny Kowalczyk Therese Johaug po zaprojektowaniu w 2012 roku rękawiczek i odniesieniu sukcesu finansowego przygotowuje na jesień całą kolekcję strojów sportowych. Ich producent ocenia wartość marki "Johaug" na 15 milionów dolarów rocznie. Czytaj więcej

• Jacek Płachta: Dla takich momentów się żyje. Gramy o wszystko

Wczoraj, 24 kwietnia (10:13) Komentarze 6
    Jacek Płachta: Dla takich momentów się żyje. Gramy o wszystko

Pomimo porażki z Kazachstanem (2-3) polscy hokeiści wciąż mają szanse na awans do Elity. Potrzebne jest zwycięstwo w regulaminowym czasie w sobotnim meczu z reprezentacją Węgier. Początek o godz. 20.00. Transmisja w TVP Sport. Czytaj więcej

• Hokejowe MŚ. Igor Zacharkin: To będzie wojna na lodzie

Wczoraj, 24 kwietnia (07:44) Komentarze 4
    Hokejowe MŚ. Igor Zacharkin: To będzie wojna na lodzie

Sobotni pojedynek Polska - Węgry w krakowskich hokejowych mistrzostwach Dywizji 1A nie będzie zwykłym meczem, to będzie "wojna na lodzie" - uważa były trener "Biało-czerwonych", utytułowany szkoleniowiec Igor Zacharkin. Czytaj więcej

• Hokejowe MŚ. Maciej Urbanowicz: Wiemy o co gramy

Wczoraj, 24 kwietnia (07:29) Komentarze 11
    Hokejowe MŚ. Maciej Urbanowicz: Wiemy o co gramy

- Trzecia tercja przesądziła o naszej porażce. Niepotrzebnie stracona bramka - powiedział Maciej Urbanowicz, napastnik hokejowej reprezentacji Polski po meczu z Kazachstanem (2-3) na hokejowych MŚ Dywizji IA w Krakowie. Czytaj więcej

• Trener Kazachów po zwycięstwie z Polską: Teraz się upijemy!

Czwartek, 23 kwietnia (22:51) Komentarze 10
    Trener Kazachów po zwycięstwie z Polską: Teraz się upijemy!

- Wygraliśmy grupę, mamy awans w kieszeni, możemy wracać do domu. Jaka jest moja koncepcja na mecz z Włochami? Moja jedyna koncepcja, to iść się dzisiaj upić – powiedział po wygranej nad Polską 3-2 trener hokeistów Kazachstanu Andriej Nazarow. Czytaj więcej

• Hokejowe MŚ: Polska - Kazachstan 2-3

Czwartek, 23 kwietnia (22:05) Komentarze 119
    Hokejowe MŚ: Polska - Kazachstan 2-3

To był świetny bój, ale nasi hokeiści za często faulowali, a Kazachstan wykorzystał to i wygrywając 3-2, zapewnił sobie triumf w mistrzostwach świata Dywizji IA w Krakowie i awansował do elity. „Biało-czerwoni” wciąż mają szansę na awans – w sobotę muszą pokonać (bez dogrywki) Węgrów. Czytaj więcej

• Hokejowe MŚ: Ukraina - Węgry 2-4

Czwartek, 23 kwietnia (18:40) Komentarze 6
    Hokejowe MŚ: Ukraina - Węgry 2-4

Węgry pokonały Ukrainę 4-2 po pełnym zwrotów akcji meczu hokejowych mistrzostw świata Dywizji IA w Krakowie. W pełnej emocji końcówce sędzia nie uznał wyrównującego trafienia Ukraińców na 3-3. Załamali się i chociaż grali w przewadze liczebnej, błyskawicznie stracili gola, który przesądził losy spotkania. Czytaj więcej