Piłka nożna

• Piłkarze Cruzeiro obronili mistrzostwo Brazylii

Wczoraj, 23 listopada (22:54) Komentarze 0

Drużyna Cruzeiro Belo Horizonte po raz drugi z rzędu, a czwarty w historii zapewniła sobie piłkarskie mistrzostwo Brazylii. Do końca sezonu pozostały dwie kolejki, ale lider ma siedem punktów przewagi nad drugim w tabeli Sao Paulo FC. Czytaj więcej

• AC Milan - Inter Mediolan 1-1 w meczu Serie A

Wczoraj, 23 listopada (22:41) Komentarze 8
    AC Milan - Inter Mediolan 1-1 w meczu Serie A

Derby Mediolanu na remis. Mecz 12. kolejki Serie A pomiędzy AC Milan a Interem Mediolan zakończył się wynikiem 1-1 (1-0). Czytaj więcej

• Maciej Skorża: Za mało jest w naszej szatni piłkarzy, którzy chcą wygrywać za wszelką cenę Zobacz film

- Za mało w naszej szatni jest zawodników, którzy chcą wygrywać za wszelką cenę - powiedział po przegranym meczu z Piastem Gliwice, trener Lecha Poznań Maciej Skorża. - To kolejny mecz, w którym tracimy bramkę w końcówce - dodał napastnik "Kolejorza" Dawid Kownacki. Zobacz film

• Zamieszki po meczu Serie A

Wczoraj, 23 listopada (22:00)
    Zamieszki po meczu Serie A Zobacz film

Czterech policjantów zostało rannych w wyniku zamieszek, do których doszło po meczu Seria A, w którym Atalanta Bergamo zmierzyła się u siebie z Romą. Kibice gospodarzy, sfrustrowani porażką 1-2, próbowali przedostać się do autokarów, w których znajdowali się fani gości. Policja musiała użyć gazu łzawiącego, 10 kibiców zostało zatrzymanych. Źródło: RUPTLY/x-news Zobacz film

• Radamel Falcao wraca do treningów

Wczoraj, 23 listopada (21:59) Komentarze 3
    Radamel Falcao wraca do treningów

Napastnik Manchesteru United Radamel Falcao potwierdził, że po urazie łydki wraca do treningów z pełnym obciążeniem. Czytaj więcej

• Piast Gliwice - Lech Poznań 3-2. Galeria

Wczoraj, 23 listopada (20:18) Zdjęć: 13

Piast Gliwice wygrał z Lechem Poznań 3-2. Decydującą bramkę zdobył, wprowadzony w drugiej połowie, Tomasz Podgórski, który w 87. minucie precyzyjnym strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza "Kolejorza". Poznaniacy znowu nie zdołali wygrać na wyjeździe. Zobacz galerię

• Piast Gliwice - Lech Poznań 3-2 w 16. kolejce Ekstraklasy

Wczoraj, 23 listopada (19:43) Komentarze 82
    Piast Gliwice - Lech Poznań 3-2 w 16. kolejce Ekstraklasy

Historyczne zwycięstwo Piasta Gliwice – w dziesiątym meczu po raz pierwszy zdołał ograć w Ekstraklasie Lecha Poznań. Choć "Kolejorz" znów strzelił gola na samym początku, to przegrał 2-3. Czytaj więcej

• 200 bramek Antonio Di Natale w Serie A

Wczoraj, 23 listopada (19:18) Komentarze 2
    200 bramek Antonio Di Natale w Serie A

Piłkarz Udinese Antonio Di Natale zdobył w niedzielę 200. w karierze bramkę w Serie A. Jego zespół zremisował w 12. kolejce przed własną publicznością 1:1 z Chievo Werona. Czytaj więcej

• Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1-1. Galeria

Wczoraj, 23 listopada (18:24) Zdjęć: 13

Lechia Gdańsk zremisowała z Jagiellonią Białystok 1-1 w 16. kolejce Ekstraklasy. Debiut trenerski na ławce gdańszczan zaliczył Jerzy Brzęczek. W 5. minucie samobójczą bramkę strzelił obrońca "Jagi" Sebastian Madera. Wyrównał jeszcze w pierwszej połowie Łukasz Tymiński. Zobacz galerię

• Wszystkie rekordy Leo Messiego

Wczoraj, 23 listopada (17:17)
    Wszystkie rekordy Leo Messiego Zobacz film

Leo Messi pobił w sobotę kolejny rekord. Tym razem Argentyńczyk został najlepszym strzelcem w historii hiszpańskiej La Liga. Ma już na koncie 253 bramki zdobyte w najwyższej piłkarskiej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii. Źródło: Foto Olimpik/x-news Zobacz film

• Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1-1 w 16. kolejce Ekstraklasy

Wczoraj, 23 listopada (17:15) Komentarze 15
    Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1-1 w 16. kolejce Ekstraklasy

W debiucie Jerzego Brzęczka na ławce trenerskiej Lechii, gdańszczanie zremisowali 1-1 z Jagiellonią Białystok. "Biało-zieloni" mogli ten mecz przegrać, gdyby nie błąd sędziego, który nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez "Jagę". Czytaj więcej

• Kolejny dramat Marco Reusa

Wczoraj, 23 listopada (17:10)
    Kolejny dramat Marco Reusa Zobacz film

Kolejny dramat Marco Reusa. Zawodnik Borussii Dortmund odniósł szóstą kontuzję w tym roku. Tym razem pechowy okazał się mecz 12. kolejki Bundesligi z Paderbornem. W drugiej połowie były gracz BVB Marvin Bakalorz wykonał wślizg wprost w nogę Reusa, który po tym zdarzeniu musiał opuścić boisko na noszach. Sędzia ukarał piłkarza za ten faul żółtą kartką, choć jak przyznał sam zawodnik, zasłużył na czerwony kartonik. Po meczu Juergen Klopp nawrzeszczał na swojego byłego podopiecznego. Źródło: Foto Olimpik/x-news Zobacz film