Turniej ATP w Queen's Clubie: Matkowski i Hanley poznali rywali
Debel rozstawiony z numerem ósmym Marcin Matkowski i Australijczyk Paul Hanley spotka się z tenisistami z USA - Ryanem Harrisonem i Samem Querreyem w 1/8 finału turnieju ATP Tour na kortach trawiastych w londyńskim Queen's Clubie (pula nagród 779 665 euro).

Polsko-australijski duet miał na otwarcie wolny los i dlatego grę rozpocznie od drugiej rundy. Natomiast Harrison i Querrey w pierwszym meczu wygrali z Kevinem Andersonem z RPA i Niemcem Frankiem Moserem 4:6, 6:3, 10-5.
Matkowski na co dzień gra stale w parze z Mariuszem Fyrstenbergiem, jednak ten doznał kontuzji - naderwania drugiego stopnia mięśnia grzbietu i będzie pauzował przez około cztery tygodnie. Prawdopodobnie nie wystąpi w Wimbledonie (24 czerwca - 7 lipca).
W kwalifikacjach singla w Queen's Clubie wystartował Piotr Gadomski, ale przegrał w sobotę w pierwszej rundzie z Irlandczykiem Jamesem McGee 1:6, 7:5, 1:6.
Więcej na ten temat
Zobacz także
- Polecane
- Dziś w Interii
- Rekomendacje