Reklama

Reklama

Maria Szarapowa wysłała otwarty list do kibiców

​Maria Szarapowa w nocy ze środy na czwartek polskiego czasu umieściła na swoim Facebooku otwarty list do kibiców. W poruszającej wiadomości rosyjska tenisistka podziękowała fanom za wsparcie na zakręcie kariery. W poniedziałek Szarapowa przyznała, że korzystała ze środków dopingujących.

Słynna rosyjska tenisistka Maria Szarapowa w poniedziałek przyznała się, że przyjmowała zabroniony środek dopingujący, konkretnie meldonium.

Reklama

Konferencja prasowa, na której zawodniczka o tym poinformowała, wywołała falę dyskusji wśród kibiców, sportowców i w mediach na całym świecie.

Sama Szarapowa w nocy ze środy na czwartek polskiego czasu umieściła na swoim Facebooku otwarty list do kibiców, w którym dziękuje im za wsparcie na zakręcie swojej kariery.

Poniżej prezentujemy pełną treść listu:

"Wczoraj rano obudziłam się, a moja skrzynka na Facebooku była pełna wiadomości od kibiców, wyrazów miłości i zrozumienia. Pierwszy mail, jaki otworzyłam, był od mojej najlepszej przyjaciółki. 

Moja przyjaciółka to osoba, dzięki której śmieję się, a czasem płaczę. Wczoraj rozmawiałam z nią cały wieczór przez telefon. W swojej wiadomości pytała, co u mnie słychać.

No cóż, lubię poranki. Nowy dzień, nowy początek. Mogę śmiało powiedzieć, że ten dzień był inny niż wszystkie. Rano nic nie przychodziło mi do głowy, wiedziałam tylko, że chcę znowu grać w tenisa. Wolałabym nie przechodzić przez to, co mi się przytrafił, ale przejdę - poradzę sobie.

Potrzebowałam fizycznego wysiłku, więc udałam się do siłowni. Wtedy zdałam sobie sprawę, że za mną jedzie sznurek samochodów. Starzy, dobrzy paparazzi znowu w trasie.

Nie siedziałam zbyt wiele w internecie, poza tym, że szukałam nowego stolika na kawę (wiem, to nic specjalnego), ale moi przyjaciele przygotowali kolaż waszych pięknych wiadomości i hashtagów (‪#‎IStandWithMaria i  ‪#‎LetMariaPlay). Całe popołudnie spędziłam czytając je w towarzystwie mojego psa, który nie mógł chyba zrozumieć, dlaczego to było dla mnie ważniejsze niż nasz spacer.

W tym momencie jestem bardzo dumna, że mogę nazwać was moimi kibicami. Już kilka godzin po moim oświadczeniu, okazaliście mi wsparcie i lojalność, które zwykle pokazuje się ludziom będącym na szczycie.

Chcę was zapewnić, że wasze cudowne słowa sprawiają, że się uśmiecham. Chcę znowu grać w tenisa i mam nadzieję, że dostanę taką szansę. Wasze wiadomości są dla mnie wielką zachętą. Ta wiadomość to nic innego, jak podziękowanie dla was. Bardzo wam dziękuję".

Dowiedz się więcej na temat: Maria Szarapowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje