Reklama

Reklama

Lekkoatletyczne ME: Sześć dni w Barcelonie

Chodziarze Rafał Augustyn (Sokół Mielec), Jakub Jelonek (AZS AWF Kraków) i Dawid Tomała (AZS AWF Katowice) wystartują jako pierwsi z reprezentantów Polski w mistrzostwach Europy w Barcelonie.

We wtorek o godz. 8.05 rozpoczną w Barcelonie rywalizację na dystansie 20 km.

Reklama

Program mistrzostw Europy w lekkiej atletyce z uwzględnieniem startu Polaków (przydział do eliminacyjnych grup nastąpi na konferencji technicznej):

wtorek, 27 lipca (2 finały)

---------------------------

8.05 chód 20 km M (FINAŁ)

Rafał Augustyn (Sokół Mielec)

Jakub Jelonek (AZS AWF Kraków)

Dawid Tomała (AZS AWF Katowice)

9.30 młot M (eliminacje, gr. A)

ew. Wojciech Kondratowicz (Skra Warszawa)

ew. Szymon Ziółkowski (AZS Poznań)

10.00 400 m ppł K (eliminacje)

Anna Jesień (Prefbet Śniadowo Łomża)

10.30 kula K (eliminacje)

10.40 400 m M (eliminacje)

Piotr Klimczak (Śląsk Wrocław)

Kacper Kozłowski (AZS UWM Olsztyn)

Marcin Marciniszyn (Śląsk Wrocław)

11.05 młot M (eliminacje, gr. B)

ew. Wojciech Kondratowicz (Skra Warszawa)

ew. Szymon Ziółkowski (AZS Poznań)

11.30 800 m K (eliminacje)

Angelika Cichocka (Talex Borzytuchom)

12.15 1500 m M (eliminacje)

Mateusz Demczyszak (Śląsk Wrocław)

12.30 w dal K (eliminacje)

Anna Jagaciak (Juvenia Puszczykowo)

12.45 dysk K (eliminacje, gr. A)

ew. Żaneta Glanc (AZS Poznań)

ew. Wioletta Potępa (Śląsk Wrocław)

ew. Joanna Wiśniewska (LKS Polkowice)

13.55 dysk K (eliminacje, gr. B)

Żaneta Glanc (AZS Poznań)

ew. Wioletta Potępa (Śląsk Wrocław)

ew. Joanna Wiśniewska (LKS Polkowice)

* * *

19.05 oszczep K (eliminacje, gr. A)

19.10 wzwyż M (eliminacje)

Sylwester Bednarek (RKS Łódź)

Konrad Owczarek (AZS Politechnika Opolska)

Wojciech Theiner (AZS AWF Katowice)

19.15 100 m M (eliminacje)

Paweł Stempel (AZS AWF Biała Podlaska)

19.35 kula K (FINAŁ)

20.10 400 m K (eliminacje)

20.20 trójskok M (eliminacje)

20.30 oszczep K (eliminacje, gr. B)

21.05 10 000 m M (FINAŁ)

Marcin Chabowski (Flota Gdynia)

środa, 28 lipca (6 finałów)

---------------------------

8.05 20 km chód K (FINAŁ)

Paulina Buziak (Sokół Mielec)

Agnieszka Dygacz (AZS AWF Katowice)

10.00 dziesięciobój - 100 m

Marcin Dróżdż (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

10.10 młot K (eliminacje, gr. A)

ew. Anita Włodarczyk (Warszawa)

ew. Małgorzata Zadura (AZS AWF Warszawa)

10.30 tyczka K (eliminacje)

Anna Rogowska (SKLA Sopot)

10.40 100 m K (eliminacje)

11.00 dziesięciobój - w dal

Marcin Dróżdż (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

11.30 3000 m z przeszkodami K (eliminacje)

Wioletta Frankiewicz (AZS AWF Kraków)

Katarzyna Kowalska (Vectra Włocławek)

12.00 młot K (eliminacje, gr. B)

ew. Anita Włodarczyk (Warszawa)

ew. Małgorzata Zadura (AZS AWF Warszawa)

12.10 800 m M (eliminacje)

Adam Kszczot (RKS Łódź)

Marcin Lewandowski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

12.30 dziesięciobój - kula

Marcin Dróżdż (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

12.50 400 m ppł M (eliminacje)

* * *

18.00 dziesięciobój - wzwyż

Marcin Dróżdż (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

18.30 dysk K (FINAŁ)

ew. Żaneta Glanc (AZS Poznań)

ew. Wioletta Potępa (Śląsk Wrocław)

ew. Joanna Wiśniewska (LKS Polkowice)

18.35 400 m K (półfinały)

19.00 400 m M (półfinały)

ew. Piotr Klimczak (Śląsk Wrocław)

ew. Kacper Kozłowski (AZS UWM Olsztyn)

ew. Marcin Marciniszyn (Śląsk Wrocław)

19.25 800 m K (półfinały)

ew. Angelika Cichocka (Talex Borzytuchom)

19.50 100 m M (półfinały)

ew. Paweł Stempel (AZS AWF Biała Podlaska)

20.00 w dal K (FINAŁ)

ew. Anna Jagaciak (Juvenia Puszczykowo)

20.15 400 m ppł K (półfinały)

ew. Anna Jesień (Prefbet Śniadowo Łomża)

20.25 młot M (FINAŁ)

ew. Wojciech Kondratowicz (Skra Warszawa)

ew. Szymon Ziółkowski (AZS Poznań)

20.40 1500 m M (półfinały)

ew. Mateusz Demczyszak (Śląsk Wrocław)

21.05 10 000 m K (FINAŁ)

21.45 100 m M (FINAŁ)

ew. Paweł Stempel (AZS AWF Biała Podlaska)

21.55 dziesięciobój - 400 m

Marcin Dróżdż (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

czwartek, 29 lipca (5 finałów)

------------------------------

10.05 dziesięciobój - 110 m ppł

Marcin Dróżdż (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

10.15 tyczka M (eliminacje)

Przemysław Czerwiński (MKL Szczecin)

Łukasz Michalski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

Mateusz Didenkow (SKLA Sopot)

10.45 110 m ppł M (eliminacje)

Dominik Bochenek (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

Artur Noga (Warszawianka)

11.00 dziesięciobój - dysk M (gr. A)

ew. Marcin Dróżdż (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

11.30 200 m M (eliminacje)

12.20 1500 m K (eliminacje)

Sylwia Ejdys (Śląsk Wrocław)

Renata Pliś (Maraton Świnoujście)

12.30 trójskok K (eliminacje)

Małgorzata Trybańska (Warszawianka)

12.30 dziesięciobój - dysk (gr. B)

ew. Marcin Dróżdż (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

14.15 dziesięciobój - tyczka

Marcin Dróżdż (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

* * *

17.30 dziecięciobój - oszczep (gr. A)

ew. Marcin Dróżdż (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

18.30 wzwyż M (FINAŁ)

ew. Sylwester Bednarek (RKS Łódź)

ew. Konrad Owczarek (AZS Politechnika Opolska)

ew. Wojciech Theiner (AZS AWF Katowice)

18.45 5000 m M (eliminacje)

19.00 dziesięciobój - oszczep (gr. B)

ew. Marcin Dróżdż (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

19.30 400 m ppł M (półfinały)

19.40 trójskok M (FINAŁ)

19.55 200 m M (półfinały)

20.20 100 m K (półfinały)

20.40 oszczep K (FINAŁ)

20.50 800 m M (półfinały)

ew. Adam Kszczot (RKS Łódź)

ew. Marcin Lewandowski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

21.10 dziesięciobój - 1500 m (FINAŁ)

Marcin Dróżdż (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

21.45 100 m K (FINAŁ)

piątek, 30 lipca (11 finałów)

-----------------------------

7.35 50 km M (FINAŁ)

Artur Brzozowski (Znicz Biłgoraj)

Łukasz Nowak (AZS Poznań)

Grzegorz Sudoł (AZS AWF Kraków)

9.10 5000 m K (eliminacje)

Lidia Chojecka (Warszawianka)

10.00 100 m ppł K (eliminacje)

Joanna Kocielnik (Orzeł Warszawa)

10.05 wzwyż K (eliminacje)

10.20 oszczep M (eliminacje, gr. A)

11.00 siedmiobój - 100 ppł

Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)

11.30 kula M (eliminacje)

Jakub Giża (Stal Mielec)

Tomasz Majewski (AZS AWF Warszawa)

11.40 3000 m z przeszkodami M (eliminacje)

Hubert Prokop (Grunwald Poznań)

Tomasz Szymkowiak (Orkan Września)

12.00 oszczep M (eliminacje, gr. B)

12.05 siedmiobój - wzwyż

Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)

12.20 200 m K (eliminacje)

Weronika Wedler (AZS AWF Wrocław)

* * *

18.30 tyczka K (FINAŁ)

ew. Anna Rogowska (SKLA Sopot)

18.35 110 m ppł M (półfinały)

ew. Dominik Bochenek (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

ew. Artur Noga (Warszawianka)

18.35 w dal M (eliminacje)

18.45 siedmiobój - kula

Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)

19.00 200 m K (półfinały)

ew. Weronika Wedler (AZS AWF Wrocław)

19.25 200 m M (FINAŁ

19.35 400 m K (FINAŁ)

19.50 110 m ppł (FINAŁ)

20.00 1500 m K (półfinały)

ew. Sylwia Ejdys (Śląsk Wrocław)

ew. Renata Pliś (Maraton Świnoujście)

20.20 młot K (FINAŁ)

ew. Anita Włodarczyk (Warszawa)

ew. Małgorzata Zadura (AZS AWF Warszawa)

20.25 3000 m z przeszkodami (FINAŁ)

ew. Wioletta Frankiewicz (AZS AWF Kraków)

ew. Katarzyna Kowalska (Vectra Włocławek)

20.55 siedmiobój - 200 m

Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)

21.25 400 m M (FINAŁ)

ew. Piotr Klimczak (Śląsk Wrocław)

ew. Kacper Kozłowski (AZS UWM Olsztyn)

ew. Marcin Marciniszyn (Śląsk Wrocław)

21.40 400 m ppł (FINAŁ)

ew. Anna Jesień (Prefbet Śniadowo Łomża)

21.50 800 m K (FINAŁ

ew. Angelika Cichocka (Talex Borzytuchom)

22.00 1500 m M (FINAŁ)

ew. Mateusz Demczyszak (Śląsk Wrocław)

sobota, 31 lipca (11 finałów)

-----------------------------

10.05 maraton K (FINAŁ)

Karolina Jarzyńska (Piętka Katowice)

10.10 dysk M (eliminacje, gr. A)

ew. Przemysław Czajkowski (AZS AWF Biała Podlaska)

ew. Piotr Małachowski (Śląsk Wrocław)

10.15 4x100 m M (eliminacje) - Polska

10.45 4x100 m K (eliminacje) - Polska

11.15 siedmiobój - w dal Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)

11.20 4x400 m M (eliminacje) - Polska

11.40 dysk M (eliminacje, gr. B)

ew. Przemysław Czajkowski (AZS AWF Biała Podlaska)

ew. Piotr Małachowski (Śląsk Wrocław)

11.50 4x400 m K (eliminacje) - Polska

* * *

16.15 siedmiobój - oszczep, gr. A

ew. Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)

18.00 siedmiobój - oszczep, gr. B

ew. Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)

18.00 tyczka M (FINAŁ)

ew. Przemysław Czerwiński (MKL Szczecin)

ew. Mateusz Didenkow (SKLA Sopot)

ew. Łukasz Michalski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

18.30 kula M (FINAŁ)

ew. Jakub Giża (Stal Mielec)

ew. Tomasz Majewski (AZS AWF Warszawa)

19.05 100 m ppł K (półfinały)

ew. Joanna Kocielnik (Orzeł Warszawa)

19.10 trójskok K (FINAŁ)

ew. Małgorzata Trybańska (Warszawianka)

19.35 800 m M (FINAŁ)

ew. Adam Kszczot (RKS Łódź)

ew. Marcin Lewandowski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

19.50 200 m K (FINAŁ)

ew. Weronika Wedler (AZS AWF Wrocław)

20.05 oszczep M (FINAŁ

20.10 400 m ppł M (FINAŁ

20.25 100 m ppł K (FINAŁ)

ew. Joanna Kocielnik (Orzeł Warszawa)

20.45 siedmiobój - 800 m (FINAŁ)

Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)

21.20 5000 m M (FINAŁ)

niedziela, 1 sierpnia (11 finałów)

----------------------------------

10.05 maraton M (FINAŁ)

Adam Draczyński (Grunwald Pozań)

Mariusz Giżyński (Sporting Międzyzdroje)

Henryk Szost (Grunwald Poznań)

19.30 wzwyż K (FINAŁ)

19.35 4x100 m M (FINAŁ) - ew. Polska

19.45 dysk M (FINAŁ)

ew. Przemysław Czajkowski (AZS AWF Biała Podlaska)

ew. Piotr Małachowski (Śląsk Wrocław)

19.50 4x100 m K (FINAŁ) - ew. Polska

20.10 w dal M (FINAŁ)

20.15 3000 m z przeszkodami (FINAŁ)

ew. Hubert Prokop (Grunwald Poznań)

ew. Tomasz Szymkowiak (Orkan Września)

20.40 5000 m K (FINAŁ)

ew. Lidia Chojecka (Warszawianka)

21.15 1500 m K (FINAŁ)

ew. Sylwia Ejdys (Śląsk Wrocław)

ew. Renata Pliś (Maraton Świnoujście)

21.40 4x400 m K (FINAŁ) - ew. Polska

21.55 4x400 m M (FINAŁ) - ew. Polska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy