Reklama

Reklama

WSB: Hussars Poland - Argentina Condors 1 kwietnia w Dębicy

Już w piątek 1 kwietnia Rafako Hussars Poland zmierzą się w Dębicy z Argentina Condors. W składzie "Husarii" wystąpi trzech pięściarzy z Polski i dwóch cudzoziemców. "Po latach boks wraca do miasta, gdzie były wielkie pojedynki i znakomici pięściarze" - mówi ceniony dziennikarz sportowy Mateusz Borek.

W zespole "Biało-czerwonych" znaleźli się debiutant Maciej Jóźwik (-52kg) z BKS Skorpion Szczecin, Arkadiusz Szwedowicz (-81kg) z tego samego klubu oraz Mateusz Polski (-60kg) z KSW Róża Karlino.

"Kibice zobaczą w ringu również świetnie spisującego się w poprzednim sezonie w barwach Husarii Brytyjczyka Stevena Donnelly'ego" - powiedział główny menedżer Rafako Hussars Poland, Jarosław Kołkowski.

"Drugą walkę w naszych barwach stoczy też aktualny srebrny medalista Mistrzostw Europy, Niemiec Florian Schulz" - dodaje menedżer Husarii, Jacek Szelągowski.

Reklama

"Po latach boks wraca do miasta, gdzie były wielkie pojedynki i znakomici pięściarze, jak choćby Roman Gotfryd, Krzysztof Wróblewski, Dariusz Czernij i Jan Wałejko" - podkreśla dziennikarz Polsatu Mateusz Borek.

Po serii pięciu porażek z rzędu, w Dębicy wszyscy liczą na udane zakończenie sezonu w wykonaniu polskiej drużyny.

Maciejowi Jóźwikowi będzie zapewne najtrudniej, bo nigdy wcześniej nie toczył oficjalnych walk na dystansie pięciu rund. Zeszłoroczny brązowy medalista Igrzysk Europejskich Mateusz Polski był już nie raz bliski zwycięstwa w WSB, zaś Arkadiusz Szwedowicz w swoim debiucie stoczył niezły pojedynek z utytułowanym Rosjaninem Pawłem Siliaginem. 

Czas na pierwsze w tym sezonie wygrane zagranicznych asów!

Mecz Hussars Poland - Argentina Condors już 1 kwietnia w Dębicy. Początek o godzinie 20.

Składy na mecz Rafako Hussars Poland - Argentina Condors:

- 52kg Maciej Jóźwik - Cristian Eduardo Roda

- 60kg Mateusz Polski - Brian Ivan Nunez

- 69kg Steven Donnelly - Franco Maximiliano Ocampo

- 81kg Arkadiusz Szwedowicz - Juan Gabriel Rizzo Patron

+ 91kg Florian Schulz - Kevin Nicolas Espindola

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama