Reklama

Reklama

Polsat Boxing Night. Pełna karta walk

Poznaliśmy już całą kartę walk nadchodzącej gali Polsat Boxing Night. Wydarzenie odbędzie się 5 grudnia, a w walce wieczoru rękawice skrzyżują Michał Cieślak i Taylor Mabika. Oprócz tego pojedynku, na karcie walk znalazło się kilka bardzo ciekawie zapowiadających się starć z udziałem czołowych polskich pięściarzy. Zobacz kartę walk gali Polsat Boxing Night.

Do rywalizacji z Gabończykiem Cieślak przystąpi po porażce z Ilungą Makabu. Stawką tego pojedynku był pas mistrza świata WBC w kategorii cruser. Była to pierwsza porażka pięściarza z Radomia na zawodowych ringach. Starcie z Mabiką będzie dla Cieślaka szansą na powrót na ścieżkę zwycięstw.

Z kolei Gabończyk w swojej karierze miał już kilka okazji, by mierzyć się z Polakami. W przeszłości Mabika krzyżował rękawice m.in. z Krzysztofem Głowackim, Krzysztofem Włodarczykiem i Mateuszem Masternakiem. We wszystkich starciach lepsi byli pięściarze znad Wisły. Mabika będzie chciał przerwać złą passę i odnieść cenne zwycięstwo.

Reklama

Ponadto na gali zobaczymy wyczekiwany od dłuższego czasu pojedynek Ewy Piątkowskiej z debiutującą w zawodowym boksie utytułowaną kick-boxerką Różą Gumienną. Ciekawie również zapowiada się starcie dwóch czołowych polskich półśrednich - Przemysława Runowskiego i Michała Syrowatki. Na uwagę zasługuje również debiut na zawodowym ringu Marcela Materli, syna Michała, byłego mistrza KSW. Jego walka z Filipem Lewandowskim otworzy galę.

Łącznie zobaczymy osiem interesujących zestawień.

Karta walk:

Michał Cieślak - Taylor Mabika

Ewa Piątkowska - Róża Gumienna

Przemysław Runowski - Michał Syrowatka

Jan Lodzik - Damian Tymosz

Łukasz Stanioch - Przemysław Gorgoń

Mateusz Lis - Max Miszczenko

Mukhamad Ali Kharimov - Sejfulla Ashkabov

Marcel Materla - Filip Lewandowski

mtu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy