Reklama

Reklama

Artur Szpilka: Polonio, liczę na Was!

Za pięć tygodni Artur Szpilka (16-0, 12 KO) zmierzy się w Nowym Jorku z Bryantem Jenningsem (17-0, 9 KO). Bilety na pojedynek niepokonanych pięściarzy rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Gala w Madison Square Garden Theater odbędzie się w sobotę 25 stycznia. W walce wieczoru mistrz świata wagi superpiórkowej Mikey Garcia będzie bronił pasa federacji WBO w konfrontacji z Juanem Carlosem Burgosem.

Reklama

Polskich kibiców bardziej interesuje oczywiście starcie Szpilki z Jenningsem. "Właśnie dostałem telefon, że zainteresowanie galą jest ogromne, a bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki. Polonio zza oceanu, liczę na Was!" - napisał na Facebooku "Szpila".

Sprzedaż wejściówek ruszyła w czwartek. Ceny biletów zaczynają się od 25 dolarów (plus opłata manipulacyjna w wysokości 6,25 dolarów). Za najdroższe fani zawodowego boksu zapłacą łącznie 226 dolarów i 70 centów.

"Jest dużo chętnych, więc lepiej się spieszyć, bo miejsc może braknąć" - zapewnia polski pięściarz, który już nie może doczekać się pojedynku z Jenningsem. Szpilka zapewnia, że ciężko trenuje, żeby zastopować w ringu faworyzowanego rywala. "Nawet nie wie, ile potu wylewam na treningach. Zniszczę go, bez kitu!" - dodaje.

"Szpila" za najważniejszy bój w swojej karierze zainkasuje 100 tysięcy dolarów.

Dowiedz się więcej na temat: Artur Szpilka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje