Reklama

Reklama

Drugie zwycięstwo Hurkacza w pokazowym turnieju tenisowym na Florydzie

Hubert Hurkacz odniósł drugie zwycięstwo w pokazowym turnieju tenisowym na Florydzie. W meczu o miejsca 5-8 wygrał z Amerykaninem Mackenzie McDonaldem 3:4 (9-11), 4:2, 4:2. Polak przygotowuje się do letniej części sezonu, który ma zostać wznowiony w sierpniu po przerwie spowodowanej koronawirusem.

23-letni tenisista z Wrocławia zajmuje 29. miejsce w rankingu ATP, a jego środowy rywal jest dopiero na 271. pozycji.

Oprócz Hurkacza w turnieju na Florydzie na twardych kortach bierze udział siedmiu niżej od niego notowanych Amerykanów. Polak rozpoczął od porażki z Brandonem Nakashimą 3:4 (6-8), 1:4, a następnie pokonał J.C. Aragone 4:0, 2:4, 4:3 (7-2). 

Hurkacz od początku wybuchu pandemii przebywa w USA, gdzie trenuje. W maju udał się do West Palm Beach, by wziąć udział w turnieju pokazowym. Obecnie coraz więcej takich imprez toczy się zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie.

Reklama

Wznowienie rywalizacji w cyklu ATP ma nastąpić 14 sierpnia w Waszyngtonie.

af/ bia/ sab/

#POMAGAMINTERIA

1 czerwca reprezentantka Polski w kolarstwie górskim Rita Malinkiewicz i jej koleżanka Katarzyna Konwa jechały na trening w ramach autorskiego projektu Rity dla pasjonatów kolarstwa #RittRide for all. Z niewyjaśnionych przyczyn w Wilkowicach koło Bielska-Białej wjechał w nie samochód jadący z naprzeciwka. Kasia przeszła wiele operacji, w tym zabieg zespolenia połamanego kręgosłupa i połamanej twarzoczaszki oraz częściową rekonstrukcję nosa i języka. Rita nadal pozostaje w śpiączce farmakologicznej, a jej obecny stan zdrowia jest bardzo ciężki. Potrzeba pieniędzy na ich leczenie i rehabilitację - dołącz do zbiórki. Sprawdź szczegóły >>>

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy