Reklama

Reklama

Wojciechowski z partnerką na salonach

Dzieli ich blisko 50 lat, lecz łączy miłość, a od niedawna także wspólne dziecko. Józef Wojciechowski, milioner i były właściciel Polonii Warszawa, i Patrycja Tuchlińska są parą od kilku lat. Od wybuchu pandemii unikają publicznych imprez i rzadko pokazują się razem publicznie. Ostatnio zrobili wyjątek i wybrali się na premierę filmu.

Józef Wojciechowski wraz z partnerką pojawili się ostatnio na salonach. Było to ich pierwsze publiczne wyjście po dłuższej przerwie. Wcześniej na czerwonym dywanie zaprezentowali się w styczniu 2020 roku podczas Balu Mistrzów Sportu.

Teraz biznesmen i były właściciel Polonii Warszawa oraz Patrycja Tuchlińska wybrali się razem na premierę filmu "Wesele" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.

Józef Wojciechowski został ojcem

Dla Wojciechowskiego i Tuchlińskiej obecność na imprezie była też pierwszą tego typu uroczystością po narodzinach dziecka. Ich synek przyszedł na świat w wakacje, o czym informowała na Instagramie świeżo upieczona mama.

Reklama

Milioner i jego ukochana są parą od prawie 4 lat. Patrycja u boku partnera wiedzie wystawne, pełne luksusów życie. Może pozwolić sobie na wyprawy do egzotycznych miejsc świata, noclegi w drogich hotelach oraz noszenie markowych ubrań.

Sebastian Staszewski, Radosław Majewski i Sławomir Peszko o polskiej Ekstraklasie - Oglądaj teraz!

Całkiem niedawno wywołała prawdziwą sensację. W mediach społecznościowych opublikowała fotkę z synkiem i samochodem w tle. Wyjawiła, że wraz z dzieckiem wybiera się na pierwszą dłuższą wycieczkę autem. Internauci szybko zauważyli, że mama i chłopiec będą podróżować pojazdem wartym fortunę. W komentarzach przewijała się kwota rzędu miliona złotych...


POLONIA WYJDZIE Z CIENIA LEGII? "PIŁKA PO STRONIE... WARSZAWY"


KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje