Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Słowacja (3 pkt.)
  • 2. Hiszpania (1 pkt.)
  • 3. Szwecja (1 pkt.)
  • 4. Polska (0 pkt.)

Paulo Sousa oddał hołd zmarłemu przyjacielowi Neno

W czwartek, w wieku 59 lat zmarł Adelino Augusto Graça Barbosa Barros, znany jako Neno - były portugalski bramkarz. Poruszony śmiercią swojego przyjaciela jest Paulo Sousa, selekcjoner reprezentacji Polski, który w mediach społecznościowych pożegnał rodaka.

- Wspaniały przyjacielu Neno, najlepiej jak mogę Cię opisać, to bez wątpienia jako kogoś z pozytywną i radosną energią, czym przez lata zarażałeś i pomagałeś każdemu, kto miał szczęście, aby Cię spotkać na swojej drodze - od tych słów zaczyna się wpis Sousy na Instagramie.

Emocjonalny wpis trenera "Biało-Czerwonych" jest opatrzony zdjęciem, na którym są razem z Neno. 59-latek zmarł w czwartek we własnym domu. Powodem zgonu, jak informują media z Półwyspu Iberyjskiego, miała być nagła choroba.

Komentujemy każdy mecz Euro na żywo

 Posłuchaj naszych relacji!

Reklama

Zobacz nasz codzienny program o Euro

Sprawdź!

Neno wraz z Sousą zaprzyjaźnili się w Benfice Lizbona, gdzie grali przez kilka sezonów. Występowali także w reprezentacji swojego kraju, w której Nano zaliczył dziewięć spotkań. Piłkarską karierę rozpoczął w klubie FC Barreirense, a zakończył w 1999 roku w Vitórii Guimarães.

- Są ludzie, którzy pozostają zarówno w historii, jak i w naszej historii, a ty przyjacielu Neno jesteś jednym z nich. Chcę, żebyś był w świecie, który Cię odzwierciedla, pełen radości i szczęścia. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - zakończył Sousa.

Dowiedz się więcej na temat: neno | Paulo Sousa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje