Reklama

Reklama

Żurawski nie wyklucza odejścia z Wisły

- Ogromnie się cieszę ze wzmocnień, bo wyraźnie zwiększa to nasze szanse na zdobycie mistrzostwa Polski, a także na udane występy w eliminacjach Ligi Mistrzów. Nie mogę jednak zupełnie wykluczyć mojego nagłego odejścia z Wisły i powiedzieć, że to się na pewno nie wydarzy - stwierdził na łamach "Dziennika Polskiego" Maciej Żurawski.

Najlepszy napastnik Wisły Kraków wyznał, że jego marzeniem jest gra w Hiszpanii, ale przede wszystkim chciałby spróbować swoich sił w najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywkach na Starym Kontynencie, czyli w Lidze Mistrzów.

- Bardzo chciałbym grać w Hiszpanii, to byłoby dla mnie najlepsze rozwiązanie, lecz wbrew pozorom także zespoły ze Wschodu, szczególnie te grające w Lidze Mistrzów, mogą być pod wieloma względami bardzo interesujące. Coraz więcej dobrych piłkarzy tam wyjeżdża. Fajnie byłoby zagrać w LM, jeśli nie z Wisłą, to z inną drużyną. Mam kontrakt, dlatego sprawa byłaby ciężka do przeforsowania, ale gdyby zaproponowano odpowiednią kwotę, to Wisła na pewno zastanowiłaby się nad tym - wyjaśnił popularny "Żuraw".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje