Reklama

Reklama

Surma: Tylko Legia i Wisła

- Tym razem zostałem wybrany kapitanem drużyny w demokratycznych wyborach. Nie mogłem zawieść swojego elektoratu, więc przyjąłem opaskę. Widocznie koledzy z drużyny uznali, że poprzednio dobrze wywiązywałem się z roli kapitana i znów obdarzyli mnie zaufaniem - powiedział na łamach "Życia Warszawy" piłkarz Legii Warszawa, Łukasz Surma.

Już w najbliższą niedzielę nastąpi inauguracja nowego sezonu Idea Ekstraklasy. Podopieczni Jacka Zielińskiego zmierzą się na wyjeździe z beniaminkiem Arką Gdynia.

Z Legii odeszło kilku kluczowych zawodników, ale zdaniem Surmy ich zmiennicy powinni ich godnie zastąpić.

- Łukasz Fabiański może z powodzeniem zastąpić Artura Boruca, a Marcin Klatt Marka Saganowskiego. Obaj pokazali w meczach sparingowych, że sporo potrafią. Gdyby uznano, że Artur i "Sagan" są nie do zastąpienia, nie sprzedawano by ich - stwierdził Surma.

Cel jaki sobie stawiają działacze i piłkarze stołecznej jedenastki jest jeden - mistrzostwo Polski. Legioniści chcieliby również z dobrej strony pokazać się w rozgrywkach Pucharu UEFA. - Fajnie byłoby zagrać w fazie grupowej - mówił kapitan Legii, który uważa, że najgroźniejszym rywalem Legii w walce o mistrzostwo Polski będzie Wisła Kraków.

Reklama

- Do Wisły doszło kilku niezłych zawodników. Poza tym mają nowego trenera, z którym wszystko może wypalić. Walka o mistrzostwo rozegra się między nimi i nami, ale łatwiej nie będzie. Tylko Legia i Wisła są w stanie sięgnąć po mistrzostwo. Nie dopuszczam nawet do głowy myśli, że Groclin nas wyprzedzi w tabeli - podkreślił.

Zobacz również:

 • MAGAZYN LIGOWY W INTERIA.PL

  Idea Ekstraklasa: Przed pierwszą kolejką

 • Zmiana przepisów, czyli nie drzyj się na liniowego!

 • Trener trzeciej RP - czyli "Franz Smuda".

 • Nie płaczmy po "Żurawiu" - czyli co nowego w kadrach.

 • Wasze komentarze
  No hate

  Wyrażaj emocje pomagając!

  Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

  Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

  Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Strona główna INTERIA.PL

  Polecamy